<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Колекційний Chevrolet дістали з гаража через 35 років

Назар Крыжановский
Назар Крыжановский
Jul 14, 2020 07:00 PM

Здається, в гаражах знайшли ще не всі автомобілі — вони все ще там стоять. Чергова стара машина — Chevrolet Corvette першого покоління, якій виповнилося 62 роки. У сараї спорткар простояв 35 років.

Цікаво, що три з половиною десятиліття тому конкретний Шевроле Корвет зазнав реставрації. Невідомо, чи готували автомобіль до продажу, чи власник просто вирішив освіжити свою машину. Але одразу після відновлення машину замкнули.

Так чи інакше, але 35 років простою неминуче позначилися на стані культового американського спорткара. Передусім це стосується лакофарбового покриття кузова. Можливо, реставрація була проведена неякісно. З іншого боку, враховуючи можливу вологість, дивно, що конкретний автомобіль досі існує. Але Старий Corvette C1 може здивувати не тільки цим.

Наприклад, кондиціонер все ще працює. Це неймовірно і для 35-річної машини, але не варто забувати, що цей спорткар робили в 1958 році.

Важливий аспект підвищення цінності колекційного автомобіля — пробіг. Цей Шевроле Корвет за своє довге і не дуже динамічне життя подолав лише 1600 км. Унікальна цифра, яка напевно розохотить апетит ентузіастів. Але машину ще належить відновити. А спершу її необхідно купити. Поточна ставка на інтернет-аукціоні майже досягла 30 тис. доларів. Торги триватимуть ще кілька днів.

Назар Крыжановский
Автор
Назар Крыжановский
Редактор
Завантаження...