<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

На продаж виставили найдивнішу Toyota Camry у світі

Назар Крыжановский
Назар Крыжановский
Aug 18, 2020 07:10 PM

Популярна Toyota Camry стає дедалі кращою завдяки своєчасним оновленням — про деякі з них ми розповідали зовсім недавно. Але жоден рестайлінг не здатний зрівнятися з настільки дивною машиною, яку ви точно не побачите на дорозі. Хоча купити її можна.

Перед вами Toyota Camry з перегонової серії NASCAR. Болід брав участь у змаганнях в 2006-2007 рр. Тепер машину можна купити за $59 999. Це багато? Звісно. Адже за ці гроші можна купити одразу дві Camry. І кожна з них дасть вам змогу пересуватися дорогами загального користування. З іншого боку, ми маємо справу з гоночним монстром.

Продають Toyota в американському дилерському центрі в місті Варшава штату Індіана (це не жарт).  Є щось знайоме в цій історії про уживані автомобілі, чи не так? У будь-якому разі, Індіана — дуже автоспортивний штат. Тому поява в продажу гоночної Тойота Камрі, якщо ви взагалі здатні це уявити, саме в цьому місці — зовсім не дивина.

Припарковал и не помнит где: владелец разыскивает свою Toyota Camry
Читайте также 23 Июл 2020, 11:00
Припарковал и не помнит где: владелец разыскивает свою Toyota Camry

У рух цей божевільний автомобіль приводить перегоновий V8 TRD потужністю близько 700 к.с. (дві нові Camry так не вміють). Болід все ще в робочому стані, тому на ньому можна зробити що-небудь цікаве. Мабуть, у цьому разі для ентузіаста 60 тис. доларів — не така велика сума.

Назар Крыжановский
Автор
Назар Крыжановский
Редактор
Завантаження...