<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Знайдена одна з найкращих копій Lamborghini Aventador (відео)

Станислав Сидилев
Станислав Сидилев
Oct 4 08:24 AM

Немає Lamborghini — купи її. Немає грошей — зроби сам. Це не якесь усталене висловлювання, але нам так часто зустрічаються гаражні саморобки, які імітують знамениті суперкари, що у їхніх творців точно має бути якесь кредо або девіз.

Власне, ось черговий Aventador. Одразу варто зазначити, що, за заявою продавця, це не перероблений автомобіль на кшталт Pontiac Fiero, що часто служить основою для схожих реплік у дусі Lamborghini і Ferrari завдяки середньомоторному компонуванню. Тут шасі від якоїсь моделі GM і 500-сильний V8 від Chevrolet Corvette.

Lamborghini

Lamborghini

Як вийшло? Безумовно, достовірність вигляду порушена, тут майже кожен елемент зроблено трохи не так. Але загальна картина — навіть дуже. Якщо ви розбираєтеся в автомобілях, цей екземпляр вас не обдурить. Однак за акуратність роботи варто похвалити. Та й пропорції начебто в нормі. До того ж, за розмірами машина майже повністю відповідає оригіналу.

Lamborghini

Как сделать авто мечты с помощью 3D-принтера
Читайте также 14 Июл 2019, 18:00
Как сделать авто мечты с помощью 3D-принтера

Традиційно для таких машин інтер’єр чомусь має не такий вражаючий вигляд, як кузов. Авторам майже ніколи не вистачає терпіння повторити салон з більшою достовірністю. Це ще раз підтверджує головну місію таких реплік — вражати своїм виглядом оточуючих, але ніяк не власника.

Ще цікавіший факт — ціна. На eBay це творіння продають за 40 тис. дол. Складно сказати, багато це чи мало. З одного боку, не такі великі гроші за суперкар на 500 к.с. А з іншого — за цю суму можна купити хорошу, не таку потужну, але справжню машину.

Станислав Сидилев
Автор
Станислав Сидилев
Главный редактор сайта «Автоцентр»
Завантаження...