Найнезвичнішу Skoda Felicia виставили на продаж

Юлия Дюдюн
Юлия Дюдюн
Mar 23 06:18 PM
6333

Сучасні автомобілі відрізняються технологічністю, комфортом і продуктивністю. При цьому вишуканості і шарму їм дуже не вистачає, чого не скажеш про машини з минулого. Причому вирушати занадто далеко не потрібно, можна “перегорнути” історію лише на 50-70 років тому. Одним із найелегантніших європейських автомобілів середини минулого століття є Skoda Felicia.

Родстер випускали з 1959 до 1964 року. Він мав високий попит, причому не тільки у себе на батьківщині, а й в інших країнах. В основі автомобіля лежала хребтова рама, а в рух стару Шкода Феліція приводив 1,1-літровий двигун потужністю 50 к.с. Ця модель по суті є відкритою модифікацією класичної Skoda Octavia, яку почали продавати роком пізніше. На жаль, до наших днів у хорошому стані збереглися поодинокі екземпляри родстера.

Одну з культових машин чеського автопрому виставили на продаж. Представлена Felicia зійшла з конвеєра в 1961 році і перебуває в хорошому стані. За словами нинішнього власника, в 70-х роках машин повністю переробили. Їй замінили кузов, який набув більш опуклих форм, встановили новий дах і двигун. З якою метою це було зроблено невідомо, але автомобіль заграв новими фарбами. Тепер у дизайні є щось британське — від класичних Jaguar і MG.

Дешевый кроссовер Skoda Kushaq 2022 уже на дорогах – живые фото
Читайте также 22 Мар 2021, 11:04
Дешевый кроссовер Skoda Kushaq 2022 уже на дорогах – живые фото

Незначна реставрація родстеру все ж знадобиться, адже лакофарбове покриття втратило блиск, а м’який дах трохи зносився. Чи на ходу пропонований екземпляр, невідомо. Як повідомляє видання Auto.cz, за машину просять 375 000 крон (або $17 000). Сума нескромна, особливо за класичний автомобіль, який позбувся автентичної зовнішності. Цікаво, що в межах $20 000 з аукціонів ідуть оригінальні Felicia шістдесятих.

Юлия Дюдюн
Автор
Юлия Дюдюн
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...