<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Найдивовижніший автомобіль у світі продали за 7000 доларів

Станислав Сидилев
Станислав Сидилев
Aug 13, 2019 07:56 PM

Ми любимо історії про унікальні транспортні засоби. Ймовірно, зараз ви дивитеся на найбільш приголомшливий автомобіль, який тільки можна було побачити. Можливо, когось ця машина налякає своєю незвичайною зовнішністю, інші ж вважатимуть її прекрасною.

У будь-якому разі, у нас тут автомобіль, на якому написано Tucker. І у нього три ока. Нічого не нагадує? Автора унікального ТЗ надихнув дизайн Tucker 48, більше відомий як Tucker Torpedo.

Свого часу автомобіль, випущений в 1948 році (звідси і індекс у назві) в кількості 51 екземпляра намагався бути передовою американською моделлю. На жаль, компанія не прожила довго, а її продукція не відрізнялася надійністю. Що не заважає цим машинам сьогодні вважатися визнаною класикою — на аукціонах ціни доходять до 2,5 млн дол!

Відмінною рисою зовнішності були три круглі передні фари. Це рішення знайшло відображення в авто, зображеному на цих фотографіях. Основою послужив Buick Riviera 1971 року, це помітно з корми.

Пыльный лимузин Элвиса Пресли продадут по цене нового суперкара
Читайте также 13 Авг 2019, 08:50
Пыльный лимузин Элвиса Пресли продадут по цене нового суперкара

В іншому автомобіль отримав масу унікальних елементів і незвичайних прикрас, а його дизайн заворожує. Цей «не зовсім Такер» в робочому стані (хоча й потребує деякого ремонту) продали в США лише за 7300 дол. — набагато дешевше за оригінальну машину, яка послужила натхненням.

Станислав Сидилев
Автор
Станислав Сидилев
Главный редактор сайта «Автоцентр»
Завантаження...