<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Старий Mercedes G-class без пробігу продають за привабливою ціною

Станислав Сидилев
Станислав Сидилев
Aug 19, 2019 11:06 AM

Можливо, ви ставитеся до тієї категорії людей, яка мріє про Мерседес. Якщо конкретніше, йдеться про G-class. Легендарний позашляховик подобається дуже багатьом. Але деїто хоче отримати тридверний кузов, який завжди був рідкісним, а в новому поколінні моделі і зовсім зник із каталогу німецького виробника.

На допомогу таким ентузіастам прийде ринок б/в авто, де можна спробувати відшукати хорошу пропозицію. Як ви розумієте, це непросто. Але ви можете поглянути на цей Mercedes G-class 2002 року. З трьома дверима!

G-class

Примітно, що його пробіг становить лише 50 км(!) — взагалі не рахується. Та й 17 років — просто дрібниці для перевіреної конструкції цього автомобіля. Крім того, бонусом стане обвіс у стилі G63 й унікальні 22-дюймові колісні диски.

Інтер’єр, звичайно, в чудовому стані, має красиве стьобане шкіряне оздоблення і дерев’яні панелі. Автомобіль продають у Великій Британії, але ще один бонус — ліве кермо. Фух!

Mercedes G63 AMG превратили в эффектный кемпер
Читайте также 14 Авг 2019, 18:41
Mercedes G63 AMG превратили в эффектный кемпер

Позашляховик оснащений 3,2-літровим бензиновим двигуном на 215 к.с., що працює у парі з автоматичною КПП. Просять за автомобіль в перерахунку на зрозумілу валюту 70 тис. євро. Небагато, правда? Позашляховик у стані нового авто в рідкісному кузові буде тільки дорожчати надалі. Особливо, якщо новий власник не  їздитиме на ньому… Для порівняння, новий Мерседес Гелендваген там же обійдеться щонайменше у 103 тис. євро.

Станислав Сидилев
Автор
Станислав Сидилев
Главный редактор сайта «Автоцентр»
Завантаження...