<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Священник воскрешає з мертвих забутий на десятки років Ford Mustang

Юлия Дюдюн
Юлия Дюдюн
Sep 23 12:42 PM
7129

Цей Ford Mustang 1966 року випуску спіткала доля нічийної машини. Автомобіль майже два десятки років простояв без руху, перетворившись на купу іржавого металу. Священник зайнявся його відновленням, щоб воскресити маслкар із мертвих.

Старий Форд Мустанг привернув увагу фаната класичних автомобілів і відомого YouTube-блогера RevStoration. Побачивши машину, чоловік, який є пастором у церкві, одразу ж загорівся бажанням її відновити. Але стан моделі був таким плачевним, що ентузіаст спершу вирішив перевірити працездатність мотора. Після нескладних маніпуляцій уживаний Мустанг вдалося завести.

Після детального огляду цього поні-кара блогер прозвав його “Фредом”. Суть у тому, що підлога на місці водія повністю прогнила, і крізь величезну дірку можна спостерігати дорогу. Це нагадало чоловікові автомобіль Фреда Флінстоуна, який приводили в рух ноги мультгероя.

Спустя 80 лет простоя грузовик GMC 1929 года удалось завести
Читайте также 21 Сен 2021, 11:29
Спустя 80 лет простоя грузовик GMC 1929 года удалось завести

Роботи з відновлення ще буде багато. Однак це не перший проект RevStoration, і блогер точно знає, що робити з такими екземплярами. Сподіватимемося, що автор відео опублікує ролик про реставрацію класичного купе і покаже, яким автомобіль стане в результаті.

Юлия Дюдюн
Автор
Юлия Дюдюн
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...