<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Tesla оцінила ремонт за 700 доларів у половину вартості нової Model 3

Луиза Долгинова
Луиза Долгинова
Jul 16 03:18 PM
46094

На YouTube-каналі Rich Rebuilds з’явилося нове відео. У ньому Річ Бенау, відомий своїми переробками електромобілів Tesla, поділився цікавим досвідом володіння Model 3. Йдеться про вартість ремонту, точніше, про різницю в ціні в офіційному сервісному центрі Tesla і в незалежній майстерні Electrified Garage.

За словами блогера, пошкодивши фланець на акумуляторній батареї Model 3 об дорогу, він звернувся з проблемою в сервісний центр виробника. Фахівці виставили йому рахунок за заміну батареї в 16 000 доларів (майже половина вартості нового седана), запевнивши, що відремонтувати машину не можна. Оскільки батарея була пошкоджена з вини водія, гарантія ремонт не покривала. Це змусило блогера шукати інші варіанти.

У майстерні Electrified Garage витік охолоджувальної рідини з акумулятора усунули лише за 700 доларів. Для цього майстри використали звичайний латунний фітинг з найближчого магазину товарів для дому. Вони просто відрізали фланець і з’єднали шланг охолоджувальної рідини в місці пошкодження. Як стверджують майстри, ремонт повністю безпечний. А головне — майже в 23 рази дешевший.

Луиза Долгинова
Автор
Луиза Долгинова
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...