Український ринок уживаних авто під загрозою — ціни активно ростуть

Уживані авто
Луиза Долгинова
Луиза Долгинова
Jun 11 10:48 AM
31740

Детальною інформацією про те, коли і на скільки подорожчали популярні уживані автомобілі в США, поділився ресурс CarGuns. Згідно з опублікованою інформацією, найбільше додали в ціні ті автомобілі, які найчастіше вибирають українці. Це стосується моделей Hyundai, Toyota, Ford, Kia і Volkswagen.

Такий розклад безпосередньо вплине на ціни українського секенду. За рік вартість популярних американських уживаних авто зросла на 30-40 відсотків. Детальні цифри мають такий вигляд:

Ford – 38,7%
Volkswagen – 35,1%
Toyota – 30,5%
Hyundai – 30,1%
Kia – 30,1%

Якщо говорити про конкретні моделі, то передусім тенденція до подорожчання простежується у:

Ford Focus
Ford Escape
Ford Fusion
Ford Edge
Toyota Camry
Toyota RAV4
Toyota Prius
Volkswagen Golf
Volkswagen Jetta
Volkswagen Passat
Volkswagen Passat CC
Volkswagen Tiguan

Менш популярними моделями для нашого ринку є пікапи RAM. Але вартість автомобілів бренду за останній рік зросла на 40,5%. Те саме можна сказати і про Aston Martin. Авто люксової марки рідко купують на страхових аукціонах, але, хоч там як, їхня вартість додала 38,1% порівняно з минулим роком. Ці цифри загалом здатні вплинути на глобальну статистику.

За даними видання, за останній рік уживані автомобілі в США подорожчали на 30%. При цьому зростання цін за перші шість місяців 2021 року становило 17%. Таке суттєве подорожчання можна пояснити високим попитом, як у “закордонних” любителів американських автомобілів, так і популярністю у місцевого населення. Така нестандартна ситуація на вторинному ринку спровокована дефіцитом нових автомобілів, пов’язаним з вимушеним простоєм і навіть закриттям автозаводів через напружену епідемічну ситуацію. Чимало американців, не бажаючи чекати виходу нового автомобіля, йдуть на вторинку.

Как один из лидеров автопрома США стал историей
Читайте также 08 Июн 2021, 02:36
Как один из лидеров автопрома США стал историей
Луиза Долгинова
Автор
Луиза Долгинова
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...