У контейнері знайшли рідкісний 66-річний Porsche за кілька мільйонів

Уживані авто
Луиза Долгинова
Луиза Долгинова
Apr 2 11:07 AM
13156

У мережі з’явилося цікаве відео, яке викликало справжній фурор. Його автор приїхав в один з будинків Південної Каліфорнії, США, для того, щоб подивитися унікальну колекцію мотоциклів, а в підсумку знайшов дорогий Porsche 550 Spyder 1955 року. Автомобіль протягом 35 років простояв замкненим у вантажному контейнері.

Роберт Грін, він же автор відео — відомий колекціонер мотоциклів, який постійно перебуває в пошуку цікавих екземплярів. Але цього разу він виявив щось цікавіше — червоний родстер Porsche 550 Spyder 1955 року. Варто відзначити, що за три роки виробництва було складено лише 90 таких спорткарів. Виявлений екземпляр-69-й у серії.

За свою історію 66-річний автомобіль змінив кілька власників. Першою була жителька Гаваїв. Вона використовувала автомобіль для участі в перегонах. У 1963 році у Порше з’явився новий власник — Лес Ганнерсон. Чоловік повністю відреставрував автомобіль у 80-х роках. Після цього спорткар помістили в металеву “коробку” за непотрібністю. А сам Ганнерсон захопився колекціонуванням байків. Незважаючи на те, що автомобіль простояв без руху 35 років, він ідеально зберігся. Немає жодного натяку на іржу.

У рух машину приводить оригінальний 1,5-літровий мотор потужністю 135 к.с. Агрегат пов’язаний із механічною коробкою передач.

Автор відео назвав червоний Порше знахідкою століття. У автомобіля вже з’явився новий власник. Сума угоди не розголошується. Можна припустити, що вона обчислюється мільйонами доларів.

Как в сарае нашли 117-летний автомобиль редкой марки (видео)
Читайте также 08 Фев 2021, 23:00
Как в сарае нашли 117-летний автомобиль редкой марки (видео)
Луиза Долгинова
Автор
Луиза Долгинова
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...