Із 21 до 24 січня на Поштовій площі частково обмежать рух транспорту. Про це повідомляє КК «Київавтодор».
У цей період у тунелі транспортної розв’язки на Поштовій площі фахівці виконуватимуть роботи з герметизації швів шляхопроводу.
Роботи проводитимуть у напрямку вулиці Набережно-Хрещатицької в нічний час із 22:00 до 6:00, поетапно з послідовним обмеженням руху транспорту:
- з 21 на 22 січня – першою смугою;
- з 22 на 23 січня – другою смугою;
- з 23 на 24 січня – третьою смугою.

Статьи по теме
-
Событие 11 июня 2026 20:03Как в Украине прописался уникальный лимузин-долгожитель -
Событие 24 мая 2026 20:20Как презентовали автомобиль ЗАЗ с кузовом нового типа -
Событие 18 января 2026 20:00Как во Львове разработали автобус на базе грузовика IFA