Про електрифікацію модельного ряду баварської марки розповів бос марки Гаральд Крюгер у рамках свого виступу, присвяченого стратегії розвитку BMW AG. За його словами, компанія вступає у другу фазу впровадження еко-технологій. Вона передбачає передання розробок підрозділу BMW-i іншим маркам, які входять до складу концерну, а також їх поширення на інші серії БМВ.
Крім того, топ-менеджер назвав конкретні терміни виходу нових екологічних моделей БМВ. Наступного року на ринок вийде два нових гібриди - седан BMW 5 Series і кросовер Mini Countryman. У 2018-му з'явиться відкрита версія гібридного спорт-купе BMW i8 Roadster, а в 2019 році - Mini EV.
А початок десятиліття стане часом появи нових електрокарів БМВ. У 2020 році побачить світ кросовер BMW X3 на "батарейках", в 2021-му - новий електромобіль сімейства BMW i (iNext EV). Через чотири роки після цього компанія випустить водневий автомобіль.
Паралельно з новими моделями BMW готує нові системи напівавтономного і автономного водіння, а також електромобільну батарею нового покоління.
-
Подія 11 червня 2026 20:03Як в Україні прописався унікальний лімузин-довгожитель -
Ретро 04 червня 2026 20:22Першому автомобілю Генрі Форда виповнилося 130 років -
Подія 24 травня 2026 20:20Як презентували автомобіль ЗАЗ із кузовом нового типу