Електромобіль GXE встановив світовий рекорд швидкості

01 серпня 2016, 11:50
Електромобіль GXE встановив світовий рекорд швидкості

Рекордний заїзд проводився на злітній смузі Космічного центру Кеннеді, Флорида. Електричний Genovation Extreme Electric (GXE) зміг розвинути швидкість 330,8 км/год. Нагадаємо, що у березні нинішнього року електричний Corvette від Genovation Cars продемонстрував рекордну швидкість 300,6 км/год, побивши попереднє досягнення фінських ентузіастів на 15 км/год.

https://youtu.be/m7REQyK3KlI

Основою для створення GXE став культовий Corvette Z06, а замість 7-літрового 505-сильного атмосферного V8 під капотом розташували силову установку, що складається з двох електромоторів. Енергію для них забезпечує комплект літій-іонних батарей ємністю 44 кіловат-години. Сумарна потужність електричного Corvette досягає 600 сил, а крутильний момент досягає 637 Нм. Повністю зарядженого комплекту батарей достатньо, щоб подолати відстань близько 210 км.

У компанії Genovation Cars має намір почати прийом замовлень на електричний спорткар Genovation Extreme Electric в третьому кварталі нинішнього року.

Читати наступну статтю
Статті по темі
  • Данія передала Україні партію пожежно-рятувальних автомобілів
    Подія 20 березня 2026 19:00
    Данія передала Україні партію пожежно-рятувальних автомобілів
    П’ять сучасних пожежно-рятувальних автомобілів для вітчизняних вогнеборців передало Королівство Данія за участі спеціального аташе Королівства Данії з питань цивільного захисту в Україні Еріка Бреум-Крістенсена та першого заступника Голови ДСНС України Віталія Миронюка.«Ми щиро вдячні уряду та народу Данії за системну підтримку. Протягом повномасштабного вторгнення ми отримали не лише значну кількість спецтехніки, а й критично важливе пожежно-рятувальне оснащення. Ми готові ділитися нашими напрацюваннями у реагуванні на надзвичайні ситуації, адже сьогодні українські рятувальники працюють у безпрецедентних умовах», – зазначив Віталій Миронюк. Спеціальний аташе Королівста Данія наголосив, що партнерство між Данією та Україною завжди було сильним. «Минулого місяця ми підписали угоду про стратегічне партнерство. Для мене ця пожежна техніка набагато більше ніж просто машини, це реальне відображення стратегічного партнерства між двома країнами», – наголосив Ерік Бреум-Крістенсен.І додав, що це невелика частина тої підтримки, яку Данія надає Україні: «Сподіваюся, що ці автоцистерни слугуватимуть вірою та правдою українським вогнеборцям, які кожного дня ризикують своїм життям, рятуючи інших».
Гортайте до низу щоб побачити більше статтей подвійна стрілка вниз