Відомий турецький виробник Ford Trucks нещодавно уклав партнерську угоду з бельгійською компанією Drivolution про запуск у Європі курсів навчання для водіїв вантажівок. Вони спрямовані на засвоєння навичок економічного водіння, що дозволить знизити експлуатаційні витрати.
Курси складаються з теоретичної та практичної частин, навчання проводиться чотирма мовами: голландською, англійською, французькою та німецькою. Участь – на платній основі. Аналогічні курси економічного водіння – Eco-Drive від Ford Trucks вже довели свою ефективність у Туреччині.

Зазначимо, що Ford Trucks нещодавно вивів на європейський ринок модернізований магістральний тягач – F-MAX Gen 2. Машина отримала новий двигун Ecotorq у 12,7 л та потужністю 510 к. с., який разом з оптимізованою аеродинамікою (камери замість зовнішніх дзеркал та ін.) істотно знижую витрату пального.

-
Подія 11 червня 2026 20:03Як в Україні прописався унікальний лімузин-довгожитель -
Ретро 04 червня 2026 20:22Першому автомобілю Генрі Форда виповнилося 130 років -
Подія 24 травня 2026 20:20Як презентували автомобіль ЗАЗ із кузовом нового типу