Kia дражнить новим пікапом, який складе конкуренцію Toyota Hilux (відео)

04 березня 2024, 18:00
Kia дражнить новим пікапом, який складе конкуренцію Toyota Hilux (відео)

Kia опублікувала рекламний ролик, яким підтвердила випуск нового пікапа. Він складе конкуренцію на ринку Ford Ranger, Toyota Hilux та Isuzu D-Max.

Очікується, що новинка отримає назву Kia Tasman, на честь Тасманова моря, і надійде у продаж у 2025 році. Пікап буде виконаний у фірмовому стилі марки з кутастим дизайном кузова, атлетичним капотом, вертикальною передньою частиною та плоским дахом. Ще можна відзначити велику решітку радіатора, вузькі фари, масивний бампер і широкі колісні арки.

Виробник поки що не розкриває характеристики нового пікапа. За даними інсайдерів, Kia Tasman буде доступний у кількох версіях з бензиновими та дизельними моторами. Очікується, що базовим буде 2,2-літровий чотирициліндровий турбодвигун CRDi. Основним ринком збуту стане Австралія.

«Зараз ми офіційно приймаємо висловлювання зацікавленості на веб-сайті Kia Australia як для приватних клієнтів, так і для автопарків, і ми запрошуємо всіх австралійців, які люблять автомобілі, зареєструватися і приєднатися до нас у подорожі», - сказав виконавчий директор Kia Australia Демієн Мередіт.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=8amRg2n-L6o&embeds_referring_euri=https%3A%2F%2Fwww.carscoops.com%2F&source_ve_path=Mjg2NjY&feature=emb_logo

Читати наступну статтю
Гортайте до низу щоб побачити більше статтей подвійна стрілка вниз