Lamborghini прозвітувала про рекордні продажі 2023 року

23 березня 2024, 12:00
Lamborghini прозвітувала про рекордні продажі 2023 року

2023 рік став рекордним для Lamborghini як за кількістю продажів, так за виручкою та прибутком. Компанія вперші у своїй історії продала понад 10 тисяч автомобілів. При цьому дохід склав 2,89 млрд доларів. Це на 12,1% більше, ніж у 2022 році та більше, ніж у будь-який інший рік існування бренду. Зі слів фінансового директора Lamborghini Паоло Пома, зростання доходу дозволяє компанії збільшувати операційну маржу щорічно, починаючи з 2017 року.

Також 2023 рік був рекордним за рівнем прибутку — 27,3%. При цьому переційна рентабельність склала близько 785 млн. доларів, вперше в історії компанії перевищивши позначку в 760 млн. доларів.

Очікується, що 2024 рік буде ще успішнішим для бренду. Зокрема, завдяки виходу на ринок Revuelto. Як повідомляється, всі гіперкари, заплановані на перші два роки виробництва, вже заброньовано. Також цього року Lamborghini планує представити плагін-гібридну версію Urus та продовження Huracan. За продажами обидва, ймовірно, перевершать Revuelto.

Читати наступну статтю
Статті по темі
  • Як на День Незалежності США випробували дивовижний автомобіль
    Ретро 04 липня 2026 20:35
    Як на День Незалежності США випробували дивовижний автомобіль
    У День Незалежності США, 4 липня 1894 року здійснив свою першу поїздку відомий автомобіль Елвуда Хайнса – другий бензиновий транспортний засіб, виготовлений у Америці. Геніальний металург, винахідник нержавіючої сталі, Хайнс почав розробляти самохід із бензиновим двигуном у 1893 році. Він замовив вертикальний двотактний мотор в одну кінську силу фірми Sintz. Восени той прибув, і винахідник, на невдоволення дружини, випробував його прямо на кухні - більше не було де. А потім він домовився з власником механічної майстерні Елмер Апперсон, і той разом з братом Едгаром взялися йому допомагати. Двигун встановили на чотириколісний візок із поворотною передньою віссю. А для керування служив довгий важіль, змонтований по центру. Готова машина вагою 370 кг отримала назву Pioneer. Перший пробний заїзд відбувся 4 липня у місті Коколо, з метою безпеки досить далеко від натовпу цікавих. Управляв машиною сам Хайнс, а Елмер був пасажиром. Машина проїхала 2,4 км і треба було повертатися. Цікаво, що передачі заднього ходу автомобіль не мав, і екіпажу довелося розвертати його на вузькій дорозі вручну. В 1895 Хайнс виготовив машину Pioneer II. Конструкція рульового управління була покращена, а відпрацьовані гази відводилися вже подалі від сідоків. Ця машина взяла участь у перших у США моторних перегонах, які проходили 28 листопада цього року. І першим, правда серед нечисленних учасників – три автомобілі та шість мотоциклів – був автомобіль Хайнса. Ще наприкінці 1894 року Хайнс разом із братами Апперсонами організував першу в країні фірму з успішного виробництва автомобілів. Щоправда, інша компанія – Durea Motor Wagon Co. – була створена на рік раніше, але незабаром збанкрутувала, випустивши лише 13 авто. А ось Хайнс усе нарощував виробництво. 1898 року його фірма переїхала на новий великий завод у місті Кокомо і випустила там перші п'ять автомобілів. Наступного року їх виготовили вже три десятки, 1900 року – 192 од., а 1901-го – 240 од. Фірма Haynes-Apperson випускала автомобілі до 1925 року включно. А сьогодні її найперший автомобіль, випущений 1894 року, зберігається у Національному музеї американської історії. [related_post id="1355192" strip="1"]
Гортайте до низу щоб побачити більше статтей подвійна стрілка вниз