Lamborghini Urus втратить V8 і перейде на електротягу (фото)

23 червня 2023, 10:00
Lamborghini Urus втратить V8 і перейде на електротягу (фото)

Lamborghini проведе планове оновлення кросовера Urus. Основний акцент компанія зробить на силовій установці моделі, щоб вписати її в жорсткі норми викидів СО2.

Як розповів Autocar генеральний директор Lamborghini Стефан Вінкельман, Urus оснастять гібридною установкою на основі нинішнього турбованого V8, який доповнять електромотором. Також кросовер отримає нову 8-ступінчасту автоматичну коробку передач із подвійним зчепленням. Очікується, що вона видаватиме до 800 к.с. потужності.

Гібридний Urus надійде у продаж у середині 2024 року. Його прототипи вже вийшли на тести, де й потрапили до об'єктивів фотошпигунів. Незважаючи на те, що кузов авто покритий камуфляжем, кардинальних змін у його зовнішності не станеться.

За словами Стефана Вінкельманна, на ринку Urus із гібридною установкою проіснує не довго. Наприкінці десятиліття виробник має намір представити повністю електричний кросовер.

slider_image_187977
slider_image_187978
slider_image_187979
Читати наступну статтю
Гортайте до низу щоб побачити більше статтей подвійна стрілка вниз