На КПП «Ужгород - Вишнє Німєцьке» змінено напрямок руху легкових автомобілів

01 березня 2024, 19:00
На КПП «Ужгород - Вишнє Німєцьке» змінено напрямок руху легкових автомобілів

З 4 по 27 березня рух легкових автомобілів на КПП «Ужгород - Вишнє Німєцьке» у бік Словаччини здійснюватиметься за вантажним напрямком. Причина зміни — модернізація пунктів пропуску на пасажирському напрямку митного поста «Ужгород-автомобільний». Вона передбачає встановлення сучасних модульних конструкцій для здійснення митно-прикордонного контролю.

Як повідомила Державна митна служба, перенаправляти легкові автомобілі на виїзд із України на вантажний напрямок будуть співробітники Нацполіції. Також на під'їзді до КПП встановлено додаткові покажчики. З боку Словаччини на потрібну смугу автомобілі направлятимуть співробітники прикордонної служби.

Державна митна служба попереджає, що через ремонтно-монтажні роботи час проходження КПП може збільшитися. Після їхнього завершення пасажирський напрямок працюватиме у штатному режимі.

Читати наступну статтю
Гортайте до низу щоб побачити більше статтей подвійна стрілка вниз