Компанія Audi останнім часом отримала серйозну конкуренцію на ринку невеликих "заряджених" седанів. Mercedes-AMG A35 і A45, BMW M235i xDrive Gran Coupe і M2 - це тільки німецькі конкуренти "чотирьох кілець". Саме тому майбутній зовнішній вигляд RS3 зберігають у таємниці - їй ще належить привернути увагу покупців.
А поки що майбутній "заряджений" седан від Audi помітили на Нюрбургрингу. Автомобіль у повному камуфляжі виїхав на трасу, щоб перевірити налаштування. Наразі ще не відомо точно, що саме стоятиме під капотом у цього німецького седана.
https://youtu.be/j9QJyQgWv-g
Однак шанувальники очікують від нової RS3 більше потужності та поліпшеної трансмісії. Поточна модель, нагадаємо, поставляється з турбованим 2,5-літровим мотором потужністю 394 кінські сили і 355 ньютон-метрів. Уся ця міць направляється на всі чотири колеса за допомогою семиступінчастого "робота" і дає змогу розігнатися до сотні за 3,5 секунди.
-
Новинка 19 грудня 2024 13:00Сміливий дизайн та передові технології: Kia представив кросовер Syros -
Новинка 17 грудня 2024 09:02Новий бюджетний кросовер Kia розсекретили до прем'єри (фото) -
Новинка 13 грудня 2024 10:00Toyota показала молодшого брата Land Cruiser (фото)