Sugar Design представив яким могло би бути спорткупе Lexus LC у кузові Shooting Brake або дводверний універсал. Рендери більш практичної версії «дводверки» опублікував Carscoops.
Як і більшість моделей Shooting Brake, універсал LC відрізняється від базової версії лише задньою частиною кузова із піднятим дахом та гладкою задньою стійкою. Особливо добре це видно на зображеннях із поворотом у три чверті. Також дизайнери трохи змінили оформлення передньої частини кузова. Зокрема, пофарбував у чорний колір рамку решітки радіатора. У всьому іншому — це стандартне купе, яке стало на конвеєр у 2018 році.

На жаль, Lexus LC Shooting Brake — лише дизайнерський проєкт. Наразі у планах японської марки дводверного універсала Lexus LC немає й навряд чи з'явиться у майбутньому. Але хтось із тюнерів цілком міг би побудувати такий універсал.

-
Подія 11 червня 2026 20:03Як в Україні прописався унікальний лімузин-довгожитель -
Ретро 04 червня 2026 20:22Першому автомобілю Генрі Форда виповнилося 130 років -
Подія 24 травня 2026 20:20Як презентували автомобіль ЗАЗ із кузовом нового типу