Первый кроссовер Hyundai в классе B-SUV будет называться Creta и выпускаться только на российском заводе «Хендэ Мотор Мануфактуринг Рус», где сейчас производят Hyundai Accent (Solaris) и Kia Rio. Массовое производство этого автомобиля запланировано на третий квартал 2016 года, но первые экземпляры кроссовера уже собраны.
В распоряжении российского клуба этой модели оказались будущие цены на новинку. По их информации, Creta в минимальной комплектации будет стоить от 825 тыс. рублей, что в переводе на гривны составляет 323 тысячи, а на доллары – всего-навсего 12,8 тысяч «вечнозеленых»! Максимальная цена автомобиля составит 1 млн. 335 тыс. рублей, то есть 20,75 тысяч долларов.
Расчет таможенных платежей
Если купить такой автомобиль в России и растаможить по нынешним ставкам, то в Украине он будет стоить 17,7 тысяч долларов США (445,2 тысяч гривен). Если автомобиль будет поставляться в Украину официальными каналами, то он должен стоить намного дешевле указанной сумы, поскольку отпускается заводом-производителем по оптовой цене.
На российском рынке Hyundai Creta будет продаваться в четырех комплектациях, с двумя бензиновыми двигателями (1,6 л, 123 л.с. и 2 л, 150 л.с.), передним и полным приводом, 6-ступенчатой механикой или 6-ступенчатым АКП. Скорее всего, в Украине он будет доступен с аналогичными моторами и КП.
Если сравнивать стоимость новинки среди конкурентов, то после растаможки она не окажется настолько низкой. Так, Nissan Juke в Украине стоит от 408 тыс. гривен, Ford Ecosport – от 449 тысяч, а Renault Captur – от 527,6 тыс. (правда, последний уже в богатой комплектации с АКП). Надеемся, что в Украине она будет не намного выше, чем у себя на «родине».
Hyundai назвал новый компактный SUV – Creta
Hyundai Creta не нравится американцам
-
Подія 03 липня 2026 13:00Honda CR-V несподівано очолила автомобільний ринок США, випередивши Ford F-150 та Toyota RAV4 -
Ралі 03 липня 2026 12:32TELEMART RX - є новий Чемпіон України -
Подія 03 липня 2026 12:00Підсумки півріччя: названо ТОП-10 найпопулярніших нових автомобілів в Україні у 2026 роціУкраїнський ринок нових легкових автомобілів продемонстрував стабільність за підсумками перших шести місяців поточного року. У період із січня по червень в Україні було реалізовано близько 33 тисяч нових машин. Аналіз споживчих уподобань свідчить про повне та беззаперечне домінування сегмента SUV (кросоверів та позашляховиків) – дев'ять із десяти позицій у першій десятці лідерів посідають саме підняті моделі. Абсолютним і недосяжним для конкурентів бестселером українського ринку залишається надійний та доступний кросовер Renault Duster, який знайшов 2670 покупців. Другу сходинку впевнено утримує визнаний лідер японського бренду – Toyota RAV4 з результатом 1811 проданих одиниць. Замикає трійку лідерів корейський кросовер Hyundai Tucson (1302 авто), який продовжує залучати клієнтів сміливим футуристичним дизайном та широким вибором силових установок. Окремо варто відзначити успіх великого рамного позашляховика Toyota Land Cruiser Prado (1003 од.), який посів четверте місце та випередив за популярністю багато значно дешевших і компактніших моделей. Європейські бренди в ТОП-10 представлені переважно маркою Skoda, яка делегувала в рейтинг одразу три свої моделі: великий кросовер Kodiaq (5-те місце, 943 од.), компактний Karoq (9-те місце, 606 од.) та єдиний традиційний легковик у цьому списку — ліфтбек Skoda Octavia, який замкнув першу десятку з результатом 579 одиниць. Також високі позиції утримують преміальний Volkswagen Touareg (854 од.), драйверська Mazda CX5 (910 од.) та міський Nissan Qashqai (627 од.).Довідка «АЦ»Тотальне панування кросоверів в українському рейтингу продажів відображає не лише глобальний світовий тренд, а й специфічні локальні реалії. Протягом останніх п'яти років частка сегмента SUV в Україні стабільно тримається на рівні 75-80% від усього обсягу ринку нових авто, що є одним із найвищих показників у Європі. Головними рушійними чинниками такого вибору українців залишаються стан дорожнього покриття, необхідність універсального використання одного автомобіля в сім'ї для міських та заміських поїздок, а також висока залишкова вартість кросоверів на вторинному ринку. Для порівняння, на консервативному ринку Західної Європи в лідерах досі тримаються компактні хетчбеки B-класу, тоді як в Україні цей сегмент практично зник.