Американська компанія Tesla оголосила про чергову відкличну кампанію своїх електромобілів. Цього разу вона торкнулася понад 2 мільйонів випущених машин.
Відклик оголосили після дворічного розслідування федерального агентства США з безпеки дорожнього руху (NHTSA). Регулятор вивчив смертельні аварії за участю електромобілів марки та виявив, що причиною є технологія автономного керування Tesla, яка працює некоректно.

Під відгук потрапили електрокари Model S, Model X, Model 3 та Model Y. Виробник виправить проблему з автопілотом за допомогою бездротового оновлення програмного забезпечення. Будуть додані нові елементи керування, що спрощують увімкнення та вимкнення автономної системи водіння. Збільшать також кількість повідомлень та сповіщень для водіїв про дорожню ситуацію.
-
Подія 11 червня 2026 20:03Як в Україні прописався унікальний лімузин-довгожитель -
Ретро 04 червня 2026 20:22Першому автомобілю Генрі Форда виповнилося 130 років -
Подія 24 травня 2026 20:20Як презентували автомобіль ЗАЗ із кузовом нового типу