Тюнери перетворили новий розкішний Cadillac Escalade в мобільний офіс

25 березня 2020, 17:20
Тюнери перетворили новий розкішний Cadillac Escalade в мобільний офіс

Каліфорнійське тюнінг-ательє Lexani Motorcars відоме своїми неймовірно дорогими і розкішними проектами на базі мікроавтобусів Mercedes-Benz Sprinter і позашляховиків Cadillac Escalade ESV. Воно перетворює серійні версії цих моделей у преміальні "офіси на колесах".

Цього разу тюнер зміг не тільки здивувати своїм новим проектом, а й обігнати виробника. Адже п'яте покоління подовженого Cadillac Escalade ESV ще навіть не дебютувало і тим паче не доїхало до дилерів. Однак це абсолютно не завадило Lexani Motorcars представити нову генерацію моделі зі своїми доопрацюваннями, а також відкрити передзамовлення на неї.

Тюнери збільшили довжину майбутньої моделі до 6 метрів за допомогою металевої вставки між передніми і задніми сидіннями, як наслідок - зріс і обсяг салону. Він розділений на дві зони - водійську і пасажирську. Пасажирська капсула отримала два розкішних шкіряних крісла і два сидіння поменше, повернуті одне до одного. Також "офіс на колесах" оснастили телевізором діагоналлю 38 дюймів, ігровою приставкою, кількома планшетами і сенсорними дисплеями, величезною кількістю динаміків і камерами для проведення конференцій.

В оздобленні салону використовується висококласна шкіра і дерево рідкісних сортів. Ще однією особливістю новинки стане підсвічування стелі у вигляді зоряного неба, як у Rolls-Royce. Залежно від оснащення вартість такого позашляховика коливається від 250 до 450 тис. доларів. Виходячи з практики компанії, пізніше напевно з'явиться ще й броньована версія.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Now accepting pre-orders on 2021 Escalade Mobile Offices ✈️⁣ ⁣ ⁣ Inquiries: [email protected]

Публикация от Lexani Motorcars (@lexanimotorcars)

slider_image_212489
slider_image_212490
slider_image_212491
Читати наступну статтю
Гортайте до низу щоб побачити більше статтей подвійна стрілка вниз