Xiaomi вивів на тести новий кросовер, на цей раз гібридний (фото)

10 липня 2025, 10:00
Xiaomi вивів на тести новий кросовер, на цей раз гібридний (фото)

Модельна лінійка компанії Xiaomi незабаром поповниться новим повнорозмірним кросовером. Він отримає назву YU9 і силову установку потужністю близько 400 к. с.

Прототипи новинки Xiaomi виїхали на дорожні тести, де і потрапили в об'єктиви фотошпигунів. Судячи зі знімків, кросовер отримає традиційну для цього сегмента форму та риси дизайну інших моделей марки. У нього тонкі фари та масивний бампер з великим повітрозабірником, вигнуті задні ліхтарі, пологий дах та короткі звіси. Відомо, що новинка буде доступна у шести - і семимісній версіях.

За даними інсайдерів, на відміну від Xiaomi SU7 і YU7 новий кросовер буде оснащений гібридною силовою установкою на основі 1,5-літрового турбодвигуна. Він буде доповнений двома електромоторами. Сумарна віддача агрегату очікується на рівні 400 к. с. З повним баком і зарядженою батареєю YU9 зможе проїхати до 1500 км.

Як і електромобілі Xiaomi, ця модель теж використовує 800-вольтну електричну платформу, яка забезпечить більш швидку зарядку. На ринку Китаю новинка буде конкурувати з Li Auto L9 та Aito M9. Вона, за даними інсайдерів, отримає цінник близько 360 000 юанів (близько 50 тисяч доларів). Про дату дебюту поки інформації немає.

Читати наступну статтю
Статті по темі
  • Як на День Незалежності США випробували дивовижний автомобіль
    Ретро 04 липня 2026 20:35
    Як на День Незалежності США випробували дивовижний автомобіль
    У День Незалежності США, 4 липня 1894 року здійснив свою першу поїздку відомий автомобіль Елвуда Хайнса – другий бензиновий транспортний засіб, виготовлений у Америці. Геніальний металург, винахідник нержавіючої сталі, Хайнс почав розробляти самохід із бензиновим двигуном у 1893 році. Він замовив вертикальний двотактний мотор в одну кінську силу фірми Sintz. Восени той прибув, і винахідник, на невдоволення дружини, випробував його прямо на кухні - більше не було де. А потім він домовився з власником механічної майстерні Елмер Апперсон, і той разом з братом Едгаром взялися йому допомагати. Двигун встановили на чотириколісний візок із поворотною передньою віссю. А для керування служив довгий важіль, змонтований по центру. Готова машина вагою 370 кг отримала назву Pioneer. Перший пробний заїзд відбувся 4 липня у місті Коколо, з метою безпеки досить далеко від натовпу цікавих. Управляв машиною сам Хайнс, а Елмер був пасажиром. Машина проїхала 2,4 км і треба було повертатися. Цікаво, що передачі заднього ходу автомобіль не мав, і екіпажу довелося розвертати його на вузькій дорозі вручну. В 1895 Хайнс виготовив машину Pioneer II. Конструкція рульового управління була покращена, а відпрацьовані гази відводилися вже подалі від сідоків. Ця машина взяла участь у перших у США моторних перегонах, які проходили 28 листопада цього року. І першим, правда серед нечисленних учасників – три автомобілі та шість мотоциклів – був автомобіль Хайнса. Ще наприкінці 1894 року Хайнс разом із братами Апперсонами організував першу в країні фірму з успішного виробництва автомобілів. Щоправда, інша компанія – Durea Motor Wagon Co. – була створена на рік раніше, але незабаром збанкрутувала, випустивши лише 13 авто. А ось Хайнс усе нарощував виробництво. 1898 року його фірма переїхала на новий великий завод у місті Кокомо і випустила там перші п'ять автомобілів. Наступного року їх виготовили вже три десятки, 1900 року – 192 од., а 1901-го – 240 од. Фірма Haynes-Apperson випускала автомобілі до 1925 року включно. А сьогодні її найперший автомобіль, випущений 1894 року, зберігається у Національному музеї американської історії. [related_post id="1355192" strip="1"]
Гортайте до низу щоб побачити більше статтей подвійна стрілка вниз