За что и на сколько могут оштрафовать нерастаможенные авто?

Государственная фискальная служба Украины привела статьи Таможенного кодекса, согласно которым накладывают штрафы за превышение сроков эксплуатации автомобилей на иностранной регистрации.

5
Специалисты Государственной фискальной службы напоминают, что за превышение сроков временного ввоза и транзита предусмотрены серьезные санкции.

tamojnya oformlenie

Транзит:

В залежності від перевищення встановленого строку транзитного переміщення транспортних засобів статтею 470 Митного кодексу України передбачені стягнення:

попередження або штраф у розмірі 170 грн. (перевищення не більш ніж на 1 добу);

штраф у розмірі 3400 грн. (перевищення більше ніж на 1 добу, але не більше ніж на 10 діб);

штраф у розмірі 8500 грн. (перевищення більше ніж на 10 діб).

Тимчасове ввезення:

В залежності від перевищення встановленого строку тимчасового ввезення транспортних засобів статтею 481 Митного кодексу України передбачені стягнення:

попередження або штраф у розмірі 850 грн. (перевищення не більш ніж на 3 доби);

штраф у розмірі 5100 грн. (перевищення більш ніж на 3 доби, але не більш ніж на 10 діб; у разі, якщо протягом року особа вже притягалась до відповідальності за вчинення такого правопорушення);

штраф у розмірі 17000 грн. (перевищення більше ніж на 10 діб).

За використання товарів, у тому числі тимчасово ввезених ТЗОК, стосовно яких надано пільги щодо сплати митних платежів, в інших цілях, ніж ті, у зв’язку з якими було надано такі пільги, відповідно до статті 485 Митного кодексу України передбачені стягнення:

штраф у розмірі 300% несплаченої суми митних платежів.

За цією статтею митники оформляють “транзитників” після сплати штрафу за перевищення термінів транзиту, або використання тимчасово ввезених авто в якості таксі. За словами факівців ДФСУ, суди відхиляють лише 1% справ за цими статтями Кодексу. Ще 10% подають апеляцію, іншим доводиться сплачувати штрафи.

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте. • 53

  Правительство не заботящееся о своем народе надо устранить.

  • Пенсионер

   Це мабудь тому що ти думаєш що будеш їздити на НЕ розмитненій автівці? https://uploads.disquscdn.com/images/4befd5d86fef63789be50a881c226fcde0b16204a850bd7147e4bcc5b9a73e70.jpg

  • Остап Бульба

   та вже давно треба стратити…знову мовчимо…”любі друзі” набагато “кращі” ніж яничари…

   • Michael Chuma

    Юлія Володимирівна, залогіньтесь будь-ласка. Вас по однотипних коментарях впізнали

  • Сергей

   Правильно, а заодно неплохо было бы и хитрожопых устранить!