На автомобільних дорогах державного значення завершено основні планові роботи з ліквідації пошкоджень дорожнього покриття. З початку року відремонтовано майже 14 млн кв.м дорожнього покриття. Попри складні погодні умови та безпекові виклики, ремонти тривали у всіх областях країни.
Такі темпи і обсяги робіт було забезпечено вперше за роки повномасштабної війни. Для порівняння: у період з початку року по травень у попередні роки було відремонтовано
2022 рік – 1,3 млн кв. м
2023 рік – 1,1 млн кв. м
2024 рік – 0,9 млн кв. м
2025 рік – 1,7 млн кв. м
2026 рік – 13,9 млн кв.м
Роботи виконувалися на ключових логістичних маршрутах, які забезпечують перевезення пасажирів, гуманітарних вантажів, роботу бізнесу та підтримку обороноздатності країни.
«Ми забезпечили першочергові заходи з відновлення ключових автошляхів країни. Активно проводились роботи з ремонту доріг, які з’єднують різні регіони, а також служать коридорами до країн ЄС . Дороги сьогодні – це більше, ніж питання комфорту, це – безпека і економіка країни, частина стійкості держави, підтримка наших Сил оборони. Поруч з цим, подальші ремонтні роботи триватимуть», – підкреслив віцепрем’єр-міністр з відновлення Олексій Кулеба.
Надалі зусилля з відновлення доріг будуть сконцентровані на прифронтових областях, зокрема, на автошляхах, які критично важливі для військової логістики, евакуації, гуманітарних маршрутів, забезпечення прифронтових та прикордонних громад. Мінрозвитку, спільно з Генштабом, вже напрацьовано першочерговий перелік доріг з точки зору потреб військової логістики. Для забезпечення фінансування їхнього відновлення готується окрема постанова Кабінету Міністрів.
-
Дороги 12 листопада 2024 19:19В Києві обмежать рух транспорту у тунелі по вул. Олени Теліги -
Дороги 11 листопада 2024 15:00На Київщині відкрили дерев'яний міст через річку Тетерів -
Дороги 20 серпня 2024 20:00«Київавтодор» інформує про чергове обмеження руху транспорту