У Києві шляхопровід «Нивки» закриють для ремонту та облаштування 5 смуг

27 січня 2017, 11:22
У Києві шляхопровід «Нивки» закриють для ремонту та облаштування 5 смуг

За інформацією КМДА, транспортний вузол на перетині пр-ту Перемоги та вул. Данила Щербаківського (Щербакова) потребує збільшення пропускної здатності. Власне, саме це і є однією з причин закриття мосту, дорожнє покриття якого нині нагадує «пральну дошку».

Як повідомляє «Київавтодор», комунальники перекладуть мережі водопроводу і електрокабелів, оновлять гідроізоляцію, поміняють опори контактної мережі, відремонтують тротуари і встановлять нове бар'єрне огородження. А найголовніше – влаштують 5 смуг руху (три – на виїзді з Києва і два – на в'їзд у столицю), що має зменшити затори в години пік.

Закінчення робіт із реконструкції транспортного вузла на «Нивках» заплановано на грудень 2017 року. Після їх проведення на нижньому проїзді в напрямку центру буде розширено проїжджу частину.

Читати наступну статтю
Гортайте до низу щоб побачити більше статтей подвійна стрілка вниз