Нерастаможенные авто на иностранных номерах хотят обложить взносами

В Комитете Верховной Рады по вопросам налоговой и таможенной политики вновь заговорили про нерастаможенные авто на иностранных номерах в Украине

Как пишет глава Комитета Нина Южанина на своей странице в Facebook, в ходе заседаний рабочих групп в Комитете обсуждалось несколько путей решения проблемных вопросов ввоза гражданами-резидентами транспортных средств личного пользования иностранной регистрации.

nina-yuzhanina

По словам Южаниной, на данный момент больше всего сторонников набрало предложение по условному частичному освобождению от налогообложения временно ввозимых транспортных средств, и разногласия возникли лишь по сумме ежегодных взносов. Такое предложение, по мнению главы Комитета по вопросам налоговой и таможенной политики, вполне согласовывается с требованиями действующего законодательства и международными соглашениями, подписантом которых является Украина, с чем согласились специалисты ДФС и Министерства финансов.

Нерастаможенные авто на иностранных номерах могут обложить взносами

Автором идеи – Геннадий Москаль, глава Закарпатской облгосадминистрации. Он предлагает взимать 10 евро в месяц с водителей нерастаможенных авто на иностранных номерах за освобождение от необходимости растаможки автомобилей, ввезенных из-за границы.

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.

 • Waldek

  зашибись. 120 евро в год……. нахера тогда вообще растамаживать???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

  • Jerzy

   Во-первых, надо зарегестрировать на себя авто(это не просто);
   второе – платить страховку и техосмотр ( ок 250- 300 дол. в год)
   Теперь считай , выгодно ли.

   • Waldek

    не вижу ни одной проблемы прожив за границей 14 лет ))))))))))))))

    • Jerzy

     Ок. 2750 умнож. на 5 лет + 120 * 5 лет =1950 дол за 5 лет експлутации.
     Сейчас можно купить за 6000 е skoda Octavia и разтаможить за 1000 е . Техосмотра нет , страховка 40 дол год . за 5 лет 200 дол + 6000 е= 6200 .За границей за 4000 е купи и 2000 за 5 лет= 6000 е

     • Vlad Ivantsov

      Это что за ценники на авто? Где это такие растаможки? Что за бред?!!!!!

     • NikS

      Зайди на автоскаут или мобиле.де. Там валом Октавий с мотором 1,2 под Евро 5 ценой в 6000 евро. Растаможка такой машины стоит 2000 евро.
      Если взять не Октавию, а Рено Клио или Опель Корса за 3-4 тыс евро – растаможка как раз будет около 1000 евро.
      Но пафосным лохам не нужны малолитражки. Им нужна Ауди А6 да “бехапятерка”. Поэтому они отдают эту 1000 евро за липовые документы мошенникам и ноют, что бедных украинцев душат налогами

     • Trinn

      Ну так же всем нужны понты перед девочками. Ну и совкожлобство. И вообще всегда надо начинать пенять на себя. Вот изза того что жлоболохов большинство в этой стране, нормальным людям хочется все бросить и убежать в нормальную страну. Даже у патриотов опускаются руки с таким населением.

     • Володимир Завірюха

      Найкращі патріоти Украни це гоцули які сидять на полонинах але хохлу без переводчика їх тяжко зрозуміти…….На рахунок совко- жлобства пожив би ти в Європі і побачив як тут люблять БМВу і Мерцяки на Шкоду навіть чеським циганам встидно сідати.Купиш шкоду – пошкодуєш я такий вислів чув.

     • Trinn

      Я думаю і у Шкоди є непогані авто, наче вони там якусь премію в цьому чи минулому році здобули. Ну і найпопулярніша в Європі марка це – Вольфцваген, потім Форд, потім Рено, потім Опель, потім Пежо, потім Шкода і потім Нісан, БМВ і Мерсів там немає. (на кореспондент крапка нет є стаття, пошукайте). А так, можливо, то серед вашого кола знайомих така популярність.

     • Володимир Завірюха

      Я машинами займаюся іще від Радянського Союзу.В 1994 роцімгонив в Україну із Венгрії,потім Словенії з Хорватією Вази а як із 1996 року Україна зробила на Вази і Зази розтаможку як на іномарки то гонити начав Аскони,Кадети,Гольфи,Сієри ,Пасати із Щеціна де їх перекупляв у турків і німецьких жидів із Казахстану.В 1997 році машини тягали із Литви.Так що добре знаю що кажу……Масовість і популярність різні речі ,якщо німець бідний він і Хундая собі купить бо через 12 років потрібно буде викінути на злом але це не значить що він не прагне БМВ чи Мерс.В звязку з кризисом який із санкіями проти Росії Європа гарно собі поглиблює ,дзяди в Європі дістали можливість попробувати і преміум клас тобто Ферарі і дитья Фольцвагена Порше.Хотя така модель японців як Субарі не відстає від них називаючи Ауді чемпіоном Африки по престижності і надійності.Хотя в самій Японії багатий японець прагне таки БМВ чи Мерца.Бо японські машини клепані на їх островах по гнитью кузова розчитанні тільки до 8 років і на злом……Яі зараз займаюсь цим і можу сказати що номер два по популярності в Європі після Фольца це не Форд що гімна ворт як кажуть в Варшаві а Адам Опель який після співпраці із Рено получили негниючі кузова.Ні один Мондео Форд не тішиться таким успіхом як її однокласник Інсігнія Опель.А Опель це світового концерну Джі М GM дитятко,де входять Шевролети,Доджі,Бюіки,Понтіаки,і прочий сегмент висший по якості задрипаного Форда який не вміє навіть сучасні мотори клепати а купує у Пежота.

     • Trinn

      Ну американцям менше треба економити (вони ж все-таки світовий лідер). Але все одно, їхні старі авто – лялі). А так зараз по світу через швидке винайдення нових технологій середній вік авто зменшується. Он, вже водородні авто на підході.

     • Володимир Завірюха

      Водородні Мерседеси іще в 1976 році їздили в мене є десь старий журнал За Рулем із повною його компоновкою.Тоді СРСР сміявся бо в 1972 році в Європі був бензиновий голод і забастовки в Германії на заправках німці в очередях на кришах своїх машин сиділи.А ми в Радянській Україні із них сміялися бо ми тоді жили як в Саудівськй Аравії бензин був по ціні газіровки.Тому саме тоді найбільше в селах Тернопільщини хатів люди настроїли ,не то що тепер всього бракує ,що бензини,що електрики що зарплат ,що роботи .Основне що не годні зрозуміти що бракує в голові ,але що зробиш як слабі на голову безмозглі до влади прийшли…….Хочуть перейти на електромобілі але ж електрика в світі дорожча ніж той же газ,що в Канаді що в Європі.Це напевне щоб більше капіталістам на бідаках заробити.Але як бідаки були би мудрі то не допустили би заборонили буржуям їздити на джіпах які палять по 20 літр.Ось кого треба в світі прижимати і контрулювати їхні розходи.Бо один буржуй- трутень зїдає десятки разів більше меду ( суспільного продукту) ніж робоча бджола…….Україна могла би повчитися в Бразилії чи Аргентини клепати мотори на спирту бо тільки в одній Тернопільській обл.спиртзаводів 16 які десятилітями ледве чигикають,а за Союзу пахали на повну катушку.А тепер москальння пьє не українську горілку а імпортну.

     • Trinn

      Ну нам електрика вигідна тому що у нас куча атомних електростанцій і споживання електрики не збалансоване і Європа переходить масово на електрику, бо екологія і безпечніша за газ. Щодо собівартості не знаю, але нафта і газ можуть скінчитися (або їх видобуток буде дуже дорогий як вартістно так і з екологічної точки зору), а от електрика ні. Як і той самий водород.
      Просто так заборонити зараз в світі не можна. Можна обкласти податками, але ж у тих багатіїв і судді. І тому зараз в Україні війна всіх проти всіх (холодна). Поки не буде суспільного договору… я не хочу тут, на автомобільному сайті переходити на політику.
      Не плутайте буржуа (бізнес) з нащадками колишньої парт-номенклатури та крадіями.

     • Володимир Завірюха

      Я після того як побував в Віфлеємі Ізраельському і побачив гроб Господній Ісуса і червону пятикінечну зірку Ісуса дитини над другим його симвглом хрестом, що значить Альфа( зірка Аврора) і Омега кінець( хрест).То тоді багато чого зрозумів.А іще як поспілкувався із друзами і взнав за єпископа Франції Морелі ,який світу відкрив що першу комунію створив Ісус із 5 тис.своїх прибічників і вчив що бізнесмен ,тобто буржуй тобто садукей не пройде в царство боже.І як Ісус гонив бізнесменів міняйл із храму і вчив рівності і інтернаціоналізму то в менебагатг чого помінялося в голові.Чесні справжні комуністи не крали як ті приспособленці майбутні в душі бізнесмени ,які полізли в партію раді вигоди- кормушки а як тільки та система дала збій одразу демократами поробилися а тепер щирими українцями то я одразу зрозумів що саме приспособленці це і є одвічна проблема людськості…..А згадай зірку Ісіса на кожному гербі СРСР.Хто має розум зрозуміє мене.

     • Володимир Завірюха

      Рівень комфорту в мого Кліо 2011 року не кращий ніж в Заз Форза.А рівень комфорту в Фольсваген Поло що клепають в Кацапо,- стані ватники у місті Калуга одинаковий із оригінальним фашистом а скати ленінградські Нокіан кращі ніж падляний Вреднештейн голандський і в Європі не дивлячись на дрібну напись Маде ін Русся продаються на Ура…….А хохло- скати із Білої- церкви під Італьянською назвою ні один циган Чехо- словакії всерьоз не приймає бо там стоїть лейба Маде ін Юкрейн а це попередження про Атейшн!!!

     • Waldek

      шкода с одноразовым мотором….. ну ну….

     • Waldek

      зашел посмотрел) вы правы- машин валом- не выбрал ни одной- еще есть куча параметров и критериев кроме евро5 цены и обьема. удачных покупок

     • Waldek

      у диванных гонщиков все всегда дЄшЄво )))))))

     • Володимир Завірюха

      Пока нема але жиди хохлів натягнуть за гриву пізніше добряче.Майбутнє в України темне і безпросвітне.Так маємо бензин дорожчий як в Штатах Союзних де бензин коштує як і Російській стабільній диктатурі Путьового.

     • Waldek

      1000 евро растаможки)))))) – фантазер))))

     • Waldek

      вашей математики не понял)))))))) но спасибо за уделенное мне время))) найдете растаможку по 1000 -пишите . )))))) смешной))))

     • Waldek

      извините за повторное беспокойство но хотелось бы хотя бы ссылочку на авто за 4000 )))))))

    • Jerzy

     Прожив 14 лет за границей легально, не уверен что хочеться возвращаться в Украину. Из Европы , так уж точно.

     • Володимир Завірюха

      Як проживеш в Канаді довго то не хочеш і до Євроколгоспу вертатися.Мій знайомий Юрек із Закопаного що записався в Торонто в індіанці щоб якимсь способом залишитися і не депортували до Бескидів.

     • Waldek

      спасибо за Ваши советы)))))))))))))

     • Waldek

      а кто сказал что я вернулся)))))) Вам сколько лет)))))))))смешно))))

     • Waldek

      все познается в сравнении )))))

   • Waldek

    мне за растаможку пежо207 брокер насчитал почти 2700 долларов . вот и считайте сами

   • Володимир Завірюха

    Реєстрація в Ленкії сарматській авто коштує 256 золотих.Страховка хотя цього року сильно подорожала виходить 800- 1000 золотих за авто біля 1.5 кубіка рубіка а це 200-250 євриків ,хотя не в кожній країні Європи є Євреї в оплатах а крони,золоті,леви,леї,і т.д….,..А поїдь в Європу на українських номерах ,будуть як циган португальських кожен поліцай провіряти на вшивість і чого ти тут їздиш із тризембами на головних бляхах- номерах втікши із Парашенківського зоопарку під назвою Незалажний Бандеростан.

    • Iaroslav Varnavskyi

     Ездил раз десять машиной (Венгрия, Австрия, Германия, Швейцария) – остановили один раз поздно ночью мадьяры. Я что-то делал не так?

     • Володимир Завірюха

      Тебе зупинили за то що ти хохол а мадяри хохлів із 1938 року за бандеризм в Закарпатті не люблять ,тому і різали бандеровцям українцям носи і вуха.

     • Iaroslav Varnavskyi

      Да он даже номеров не видел – час ночи был

     • Володимир Завірюха

      Я як їздив через Венгрію в Словенію то теж стикався із венграми ,мають вони прибори із ночним баченям ,навіть в затіньоній машині за чорними склами бачуть скільки особ сидить.

 • Володимир Завірюха

  В Закарпатті хохли а не венгри поставлять памятник Москалю.Ги,ги.

  • NikS

   Поляки тоже поставят 🙂
   Вместо того, чтобы заниматься утилизацией авто и тратить на это деньги, они за чистый кэш скинут все свои корыта украинцам.

   • Waldek

    конечно))) спрос то постоянный на такие машины.!! как токо спалишся с файками )))

 • den7889

  Никаких 10 евро в месяц не будет.будет минимум 30 евро в месяц

  • Володимир Завірюха

   Ну а як іще пенсійний фонд підключать і на протези ветеранам Афгану- Ато будуть збирати ,то іще можуть накинути.Економіка України нагадує корови що одно одній цицки ссуть.Бо москальська корова пасеться в Сибірі де всього хватає як звідтам виперли гоцулів Карпат.

 • Евгений Залиньян

  Десятку в месяц – я согласен. Только если не нужно ставить на учет на иностранную фирму))