Компанія Volvo Trucks влітку 2024 починає прийом замовлень на модель FH16 наступного покоління, виробництво якої стартує в найближчі місяці. Тут використаний новий двигун D17, який є сьогодні найпотужнішим із встановлюваних на європейських вантажівках.
Більше того, порівняно з попередником він відрізняється підвищеною продуктивністю та ефективністю. Дорожні випробування показали покращення паливної економічності на 5% та збільшення крутного моменту на 7%.

Новий двигун пропонується у трьох варіантах потужності: 600, 700 та 780 к. с. Для передачі чималого максимального крутного моменту в 3000, 3400 і 3800 Нм відповідно була модернізована автоматична коробка передач.

Всі мотори сертифіковані для роботи на біопаливі НVO (гідроочищена рослинна олія), а версія на 700 к. с. - ще й на біодизелі (B100). Новий силовий агрегат також доступний і для моделі з аеродинамічним пакетом – FH16 Aero, що робить його ще більш економічним.

-
Новинка 30 грудня 2024 11:30В Україні виготовлений автопаливозаправник на шасі Ford Trucks F-Line -
Новинка 29 грудня 2024 13:00На вітчизняному ринку комунальної техніки з'явилася цікава новинка -
Новинка 28 грудня 2024 12:30Оновлений Volvo FM в Україні оснастили багатофункціональною надбудовою