Благодійний фонд Ukrainian FireFighters Foundation («Українські вогнеборці») продовжує регулярні Off Road тренінги для водіїв-рятувальників ДСНС України.
Цього разу фокус було зроблено на відпрацюванні стабільності та контролю в складних умовах: глибокі колії, нестабільне покриття, різкі зміни рельєфу. Саме такі “дрібниці” в реальній роботі можуть коштувати часу, а інколи — і життя.
Рятувальники відпрацьовували низку важливих вправ. Насамперед, це й контроль автомобіля в умовах втрати зчеплення, й правильну роботу з повним приводом. В ході навчання відточувалися практичні навики подолання складних ділянок без ризику для екіпажу, а також швидке прийняття рішень у стресових ситуаціях
Кожен тренінг — це ще один крок до більш безпечної та ефективної роботи рятувальників у реальних умовах. Завдяки підтримки благодійного фонду Nova Ukraine є змога проводити такі тренінги на регулярній основі.
-
Подія 04 липня 2026 15:00Засекречені КрАЗ: автомобілі, що випередили час (ФОТО) -
Подія 28 червня 2026 20:00Як у Львові виготовили люксовий автобус на шасі Scania -
Подія 20 червня 2026 21:27Як в Україні працює дуже рідкісний автобус Ikarus