З 10 по 14 березня вулицями Барселони у тестовому режимі курсував безпілотний шатл Robominibus. На круговому маршруті із чотирма зупинками пасажири могли випробувати інноваційний сервіс. Цей проект реалізований WeRide – світовим лідером у сфері автономного водіння, спільно з Renault Group, Beti та Masif. Це перший тест-драйв даного шатла четвертого рівня автономності в Іспанії.
У січні 2025 року WeRide оголосила про пробний запуск своїх безпілотних шатлів у Європі. Спершу вони з'явилися у Швейцарії – в аеропорту Цюріха, а згодом – у Франції, у регіоні Дром.
У березні цього року компанія також запустила власні безпілотні таксі Robotaxi GXR у Пекіні, що курсують між Південним залізничним вокзалом та Зоною економічного та технічного розвитку (BDA).

WeRide займається не тільки безпілотним пасажирським транспортом. У листопаді 2024 року в Сінгарурі, в районі Марина-Бей почали працювати дві автономні підмітально-прибиральні машини Robosweeper S6 та S1.

А в лютому цього року компанія оголосила про готовність розвізного вантажного фургона Robovan W4 четвертого рівня автономності. На створення машини пішло 1900 днів, а під час випробувань дорогами загального користування вона наїздила близько 40 млн км. Ця новинка є лідером серед безпілотних фургонів за місткістю – 5,5 м куб, вантажопідйомністю – 1000 кг, а також радіусом дії – 220 км.

-
Відео 30 грудня 2024 20:22Ford Transit піднявся до найвищого рейтингу Euro NCAP -
Відео 24 грудня 2024 20:20Вогнеборці отримали унікальні автопідйомники вітчизняного виробництва -
Відео 13 грудня 2024 18:00Прикордонники випробували снігоболотохід «Шалений кочівник»