В Украине продают дизель-электрический ракетовоз

Ракетовоз МАЗ-547 снят с консервации и как утверждает автор объявления является экспериментальным образцом - с газотурбинным двигателем и электротрансмиссией – на 1000 л. с. и 800 л.с. соответственно.

8

Сегодня то и дело в интернете мелькают объявления о продаже военной техники, снятой с консервации. Это и автомобили, и гусеничные тягачи, и различные бронемашины. А вот ракетовоз встретишь нечасто. Один из них – шестиосный МАЗ  выставлен на продажу на одном из порталов. Цена – 15 тыс. долларов.

Как утверждается в описании, это экспериментальный образец – МАЗ-547Э с газотурбинным двигателем ГТД-1000А мощностью в 1000 л. с. (создавался для танка Т-80). Он приводит в действие генератор переменного тока ВСГ625 мощностью 625 кВт. От него электроэнергия поступает на тяговые, синхронные электромоторы ДСТ-34/6 на восьми колесных ступицах с планетарными редукторами (а всего колес – 12). Каждый из моторов развивает 46 л.с. при 1600 – 9600 об/мин.  Откуда этот раритет взялся в Украине?

Читайте также:

Ракетовоз МАЗ-547
В Украине продается уникальный ракетовоз МАЗ-547Э – с газотурбинным двигателем и электротрансмиссией

Другое дело ракетовоз МАЗ-547В, которых было выпущено с 1974 по 1984 гг. 538 экземпляров. Эти шасси с колесной формулой 12х12 применялись под установку ракетного комплекса 15П645 «Пионер». Один из них сегодня находится в Национальном музее истории Украины во Второй мировой войне.

15П645 «Пионер» в Музее истории Украины во Второй мировой войне, в Киеве

Ракетовоз МАЗ-547В оснащался многотопливным 12-цилиндровым двигателем В-38, рабочим объемом 25 л и мощностью 650 л.с. Трансмиссия гидромеханическая, 5-ступенчатая. На машине использовалась гидропневматическая подвеска колес. Снаряженная масса шасси составляла 28 т, а грузоподъемность доходила до 55 т. Удельный расход топлива – 165 г /л.с.ч.

Читайте также:

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.

НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ

 • Володимир Завірюха

  Щеневмерла все би продала як рідну матір Україну.Навіть авіаносець продали китайцям по ціні металолому.А зараз він в Китаї востановлений і на службі у потомків Чінгіз-хана ……..Які безПутні керівники така і безПутня держава Щеневмерла тобто :Хай живе !!!!!!!

  • Ky-Ky

   Кацап, не авианосец, а авианесущий крейсер, который очень “актуален” для акваторий Азовского и Черного морей. Китай одна из самых древнейших цивилизаций в мире и Монголии ей как до Луны пешком. Когда, дятел, пользуешься гугл переводом, то специально для тебя, даунито, поясняю, что построения предложений в украинском и русском языках отличаются.
   Ти або пиши без помилок или пиши на родном. И нужно тщательней вас ботов на работу подбирать. Остались одни неучи. Но ты работай, заработаешь себе на ракетовоз и уедешь на нем к себе в Тверь.

   • Володимир Завірюха

    Хохол я вчився в радянській школі у Тернополі в ті часи коли там хохлами рускоговорящими і бандеровцями не смерділо.Якщо ти вже такий щирий українець став ,то навчися писати по нормальному ,дитя кацапських батьків ………На рахунок китайців то потомки родившигося на Дону Чінгіз-хана під керівництвом червонозоряної комуністичної партії Щеневмерлу давно мали десь далеко в дупі .Вчіпи собі на лоба тризубець і вдінься в вишиванку і поскачи що ти не москаль………В Закарпатті то хохлом встидно бути а румуном чи венгром тепер актуально а живу і клепаю я із Чехії де існує партія Богемії і Моравії від якої президент Земан так що це тобі до Твері ближче ,там тебе за свого кацапи сприймуть………

    • Ky-Ky

     “Клепальщик”, я теж навчався в радянській школі але не в Тернополі, а у Вінниці Навчись друкувати хоч на одній мові. Живеш у Чехії, то й живи собі але тихенько і не ..изди тут. Добре, що таке гівно як ти, вже там. На одного довбура меньше. Не хохол і не кацап, та і чехом ніколи вже не будеш. Так мілке, необізнане чмо з обмеженими знаннями. В радянській школі про Китай вчили. Про те, що таке “авианесущий крейсер” ти ніколи і не дізнаєшся. Підказка, якщо в Чехії всі всруться, перейдуть на один хліб і воду, то все одно не зможуть фінансово утримувати цей один корабель. Їх було три Перший скиздили кацапи і тепер з нього всі регочуть, відомий як “кузя”. Два інших недобудованих продали в Китай та Індію.
     ПиСи Лизни там свому земану

     • Володимир Завірюха

      Ну вже щось інше …..Моя бабка мене в 70 х роках вчила що на Схід за рікою Збруч живуть москалі ,що по неділях на городах сапають .Мій знайомий Ціховський Андрій із Тульчина то всім хто любить Україну бажає її будувати …….А сам свою сім’ю намагається перетащити із України як найдальше хотя понакуповував в тій Віниці маєтків раніше а тепер зрозумів що краще її любити здалека із Торонто ………..На рахунок авіанесущих крейсерів то я іще із 90 х памятаю що той що китайцям за 20 млн.долярів загнали як металолом писали що то авіаносець і кажеться Москва називався .Але загнали продажні хохли а не монголи із кацапами ……….Після вчора мій однокласник що живе в Варшаві і має вже декілька років обивательство звонив до мене і жалувався що під час його праці у Гройсмані його визвали до конфліктуючої бабьонки що скандалила.Коли він почув у неї акцент то подумав що це українка і сказав їй що нехай в себе в Україні конфліктує.То вона до нього вскочила що вона не смердюча українка а білоруска .А українці це рівня молдавано циганам тобто нижчого сорту……….Як це заділо мого знайомого ……….

     • Ky-Ky

      Моя бабка вчила, що на захід від Збруча ляхи і під ляхами і що далі? У згаданому Тульчині кацапів бачили тільки біля військової частини. Виїхали всі )|(иди і ті, хто дуже сильно хтів. Ніхто нікого тут не утримує. Але є одне але. Якщо вже ж ти виїхав, то сиди там і займайся своїми справами, “у тебя новая родина, сынок”. Мені ваша думка емігрантська до сраки. Я не розказую що вам робити і ви мені, будьте ласкаві, теж. Я більш ніж впевнений, що ви там сидите тихо і вас не видно, зовсім. Але ж обов’язково треба зайти до інтернету і “невдахам” з колишньої батьківщини розказати як жити. Ще раз, думка громадян інших країн чи власників виду на проживання мене не обходить ні з Європи, ні з Америки, ні з Ізраїлю і тим паче з кацапії. Виїхав, нехай щастить. В тебе нова батьківщина але мою не трогай, бо буде тобі боляче, особливо якщо ти почнеш таке гавкати будь-то в Тернополі, чи у Вінниці.
      ПиСи Білоруси вже безпосередньо у цей час (зайшли кацапи на “учения” і вже добровільно звідти ніколи не підуть) свою країну просрали. До речі, свого часу ті ж самі чехи так само просрали і свою країну, засунув язика до сраки і почали швидко вчити німецьку
      ПиСиСи В Китай продали Варяг (як кузя), він більший, в Індію Горшков

 • Alexandr Volynskyi

  165 литров топлива в час, интересно посмотреть на того, кто реально захочет на такой “херовине” тянуть катер. Этот монстр сам нигде не развернется. )))

 • в Украине были свои ракеты давно раньше