Фінські волонтери з благодійної організації «Ukraine AX» передали ЗСУ переобладнаний автобус Scania. Його поставили на баланс прикордонників Гвардії наступу «Сталевий кордон».
100-місний автобус, який раніше використовувався як громадський транспорт, тепер допомагає рятувати життя поранених бійців. Він може одночасно евакуювати зі стабілізаційних пунктів до лікарень до 14 військових, чотири з яких лежачі у важкому стані.

Евакуаційний автобус обладнаний усім необхідним для підтримки життя поранених військовослужбовців. Також є окрема зона для термінових операцій. До її оснащення включили дефібрилятор, а також необхідний перелік медикаментів та інструментів, які дозволяють швидко стабілізувати стан бійців.

«Найбільший плюс цього автобуса в тому, що при великій кількості поранених, яких ви можете транспортувати, вам потрібно менше людей у медичній бригаді, які можуть доглядати за ними», – зазначив бойовий медик «Сталевого кордону» Роман.
https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=c7S-jcs26NE&embeds_referring_euri=https%3A%2F%2Fdpsu.gov.ua%2F&embeds_referring_origin=https%3A%2F%2Fdpsu.gov.ua&source_ve_path=Mjg2NjY&feature=emb_logo
-
Кроки до перемоги 17 грудня 2024 16:00ЗСУ одним ударом знищили російський ЗРК «Оса» (відео) -
Кроки до перемоги 09 грудня 2024 20:39Як бізнес допомагає створювати ремонтні авто для армії -
Кроки до перемоги 06 грудня 2024 14:00ЗСУ знищили ворожий ЗРК «Тор» у Запоріжжі (відео)