Успіх відпустки залежить від готовності твого Ford

Літо завжди асоціюється з відпусткою. А ось щоб ця відпустка була ще комфортнішою, зокрема, якщо ви плануєте подорожувати на своєму власному авто, технічно підготувати автомобіль вам ніколи не завадить.

Саме для цього в дилерській мережі Ford в Україні стартувала літня сервісна акція, скориставшись якою, Ви дійсно комфортно та спокійно проведете відпускний період.

З 10 липня 2017 року по 30 вересня 2017 року діють спеціальні умови на обслуговування кондиціонера та ходової частини вашого авто. Тільки зараз діагностика ходової та перевірка кондиціонера лише за 50% від регулярної вартості. А за результатом перевірки, у разі виявлення неполадок, отримайте додаткову знижку 15% на всі запчастини ходової групи, акумулятори, склоочисники та елементи кондиціювання.

Ford

Літо може бути приємним і комфортним, якщо про це подбати заздалегідь. Завітайте до найближчого дилера Форд у вашому регіоні та продіагностуй авто.

Знайти свого найближчого дилера

Більше про Ford можна дізнатися на www.ford.ua

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.