Bentley анонсувала перший електромобіль на 2026 рік

08 листопада 2024, 16:00
Bentley анонсувала перший електромобіль на 2026 рік

Британська компанія Bentley готується представити перший у своїй історії електромобіль у 2026 році. Новинку буде створено в рамках стратегії електрифікації Beyond100+, яка передбачає повний перехід продукції бренду на електротягу до 2035 року.

Bentley оголосила про продовження своєї бізнес-стратегії Beyond100, яка тепер називається Beyond100+ і розрахована на період із 2030 по 2035 рік. Компанія анонсувала, що перший електромобіль марки, що дебютує у 2026 році, стане родоначальником нового сегменту розкішних міських позашляховиків. За своїми габаритами новинка займе місце на сходинку нижче від флагманського кросовера Bentayga, а довжина машини буде менше 5 м.

Ця модель, яку проектують і випускатимуть у Крю, стане первістом нової родини моделей з гібридними (PHEV) та електричними (BEV) силовими агрегатами. Крім того, у компанії підтвердили плани перейти з 2035 року на випуск виключно машин на електротязі.

Bentley є лідером у сегменті розкішних гібридних автомобілів та має намір ще більше зміцнити свої позиції, продовживши життєвий цикл моделей PHEV до 2035 року. Нагадаємо, що моделі Continental GT coupe, Convertible і Flying Spur тепер пропонують виключно з гібридною силовою установкою Ultra Performance Plug-in V8, яка прийшла на зміну знаменитого двигуна Bentley W12 після більш ніж двох десятиліть виробництва в Крю.

«Чотири роки по тому, майже в той день, коли Bentley спочатку виклала свою стратегію Beyond100, ми адаптуємося до сьогоднішнього економічного, ринкового та законодавчого середовища, щоб розпочати важливий етап перетворень. Концепція Beyond100+ демонструє наші плани на період після 2030 року та наближає нас до безвуглецевого майбутнього, включаючи повний перехід на електромобілі з 2035 року та зміцнення наших позицій», – коментує Франк-Штеффен Валлізер, голова та генеральний директор Bentley Motors.

Beyond100+ також представляє фундаментальне переосмислення виробничої інфраструктури Крю та допоможе забезпечити майбутнє Bentley у Крю для наступного покоління продуктів. Компанія вже досягла успіхів у переосмисленні історичного виробничого комплексу в Крю, створивши провідне в галузі сертифіковане підприємство з нульовим рівнем викидів вуглецю, і тепер основна увага приділяється будівництву мрійної «фабрики» для електричного майбутнього.

Інвестиційна програма передбачає створення сучасного дизайн-центру, фарбувального цеху та лінії збирання електромобілів. Розширення та модернізація виробничого комплексу в Крю дозволить активно впроваджувати передові цифрові технології та системи штучного інтелекту.

Читати наступну статтю
Статті по темі
  • Розкрито подробиці про новий VW ID.Era 8X
    Новинка 12 червня 2026 17:00
    Розкрито подробиці про новий VW ID.Era 8X
    Міністерство промисловості та інформаційних технологій Китаю (MIIT) розсекретило зовнішність і технічні параметри нового кросовера Volkswagen ID.Era 8X. Великогабаритна новинка німецького бренду створена спеціально для китайського ринку і є послідовним гібридом із бензиновим подовжувачем ходу.Візуально ID.Era 8X практично повністю копіює флагманський кросовер 9X, відрізняючись лише трохи меншими габаритами. Довжина новинки становить 5020 мм, ширина — 1997 мм, висота — 1750 мм, а колісна база дорівнює 2970 мм. Екстер'єр автомобіля примітний суцільною світлодіодною смугою на всю ширину передньої частини, вертикальними блоками фар головного світла, а також глянсово-чорною радіаторною решіткою з активними заслінками.Усі чотири заплановані модифікації кросовера оснащені 1,5-літровим бензиновим турбомотором, який не пов'язаний із колесами, а працює виключно в режимі генератора для підзаряджання батареї. Базова версія отримала електромотор потужністю 295 к.с. (220 кВт) та акумулятор ємністю 51,1 кВт·год, що забезпечує до 275 км чистого електричного ходу. Топові модифікації комплектуються батареєю на 65,2 кВт·год, що дає змогу проїхати на одній електротязі до 345 км. Офіційна презентація моделі та запуск продажів очікуються наприкінці року.Довідка «АЦ»Використання ДВЗ у якості бензогенераторів зараз переживає справжній бум у Китаї. Німецькі автовиробники змушені підлаштовуватися під цей локальний тренд. Для Volkswagen це єдиний спосіб витримати жорстку цінову та технологічну конкуренцію з боку місцевих брендів на кшталт Li Auto та BYD, які масово випускають подібні гібриди. На ринках Європи та США такі модифікації від VW поки офіційно не представлені.
Гортайте до низу щоб побачити більше статтей подвійна стрілка вниз