Незважаючи на амбітний план електрифікації всієї модельної лінійки в 2023 році, Bentley не поспішає з випуском першого електрокара. Перша повністю електрична модель британської марки дебютує не раніше 2025 року. Про це глава компанії Едріан Холлмарк розповів в інтерв'ю Top Gear.
На думку Голлмарка, батареї мають стати кращими і доступнішими. У компанії вважають, що це має відбутися через 4-5 років.
«Ми випустимо нашу першу акумуляторну машину всередині 2020-х років. Ймовірно, через п'ять років збільшення питомої потужності або впровадження твердотільних батарей дасть змогу підвищити продуктивність на 30 відсотків», - сказав Голлмарк.
Сьогодні акумулятори коштують ушестеро дорожче ніж двигуни, на які припадає 20% вартості автомобіля, що і визначає вартість електрокарів. Більшість потенційних покупців просто не можуть дозволити собі таке авто. За словами Голлмарка, до 2025 року, коли будуть впроваджені батареї нового покоління, Bentley зможе побудувати «правильний електрокар». Під цим він має на увазі потрібну колісну базу, розміри, форму і кількість пасажирських місць.

У тому ж інтерв'ю бос британської марки натякнув на перший електрокар. Ним може стати електрифікована версія класичної моделі Bentley від придворного ательє Mulliner.
-
Подія 11 червня 2026 20:03Як в Україні прописався унікальний лімузин-довгожитель -
Ретро 04 червня 2026 20:22Першому автомобілю Генрі Форда виповнилося 130 років -
Подія 24 травня 2026 20:20Як презентували автомобіль ЗАЗ із кузовом нового типу