Автомобільний ринок України демонструє впевнений приріст. За підсумками жовтня він додав майже 83%, порівняно з минулим роком. Однак не в усіх регіонах країни є високий попит на нові машини.
Найбільше нових легковиків купують у Києві, Дніпропетровській, Київській, Одеській та Харківській областях. На ці ринки припало 62% від усіх жовтневих продажів автомобілів. Найбільше у звітному періоді зареєстрували машин кияни. На їхньому рахунку 1986 реєстрацій.

Другий та третій рядок рейтингу, опублікованого «Укравтопромом», займають мешканці Дніпропетровської та Київської областей, які на облік поставили 489 і 485 нових автомобілів відповідно. В Одеській та Харківській областях показники трохи менші і становлять 309 та 287 зареєстрованих легковиків.
Бестселерами по областях стали:
- Київ та Харківська область – Renault Duster;
- Дніпропетровська область - Toyota RAV-4;
- Київська та Одеська області – Volkswagen ID.4.
-
Подія 01 червня 2026 22:00Медичний Mercedes-Benz Vito 4x4 передали рятувальникам -
Тюнінг 01 червня 2026 21:00З Porsche Carrera GT створили репліку Porsche 917Американська компанія Miller Motorcars із Коннектикуту представила ексклюзивний суперкар під назвою JC9, створений за індивідуальним замовленням у єдиному екземплярі. Найбільш резонансним фактом стало те, що донором для проекту виступив легендарний та колекційний Porsche Carrera GT. І хоча у світі стало на один оригінальний Carrera GT менше, результатом роботи став унікальний автомобіль у стилі ретро. Автором дизайну JC9 став відомий американський стиліст Джейсон Кастріота, який раніше працював над такими проектами, як Ferrari P4/5 від Pininfarina, Maserati GranTurismo та SSC Tuatara. Зовнішність новинки, пофарбованої у класичну блакитно-помаранчеву ліврею, натхненна гоночними прототипами 1960-1980-х років і є сучасною інтерпретацією культового гоночного Porsche 917. На відміну від відкритого донора, новий суперкар отримав жорсткий фіксований дах та двері типу «крило чайки». Задня частина автомобіля зазнала кардинальних змін: корма повністю оголює масивні шини, а величезне двоярусне антикрило інтегроване безпосередньо у крила. При цьому розробники повністю зберегли оригінальну технічну начинку Carrera GT. Посеред кузова відкрито встановлено атмосферний 5,7-літровий двигун V10, який працює в парі з рідкісною 6-ступінчастою механічною коробкою передач. Мотор отримав лише нову вихлопну систему. Салон автомобіля зберіг оригінальну архітектуру Porsche, проте був повністю перетягнутий синьою алькантарою з додаванням ніжно-блакитних елементів декору. Вартість проекту та ім'я замовника традиційно тримаються в секреті. Історична довідка «Автоцентру»Porsche Carrera GT (випускався з 2004 по 2006 рік) вважається одним із останніх «аналогових» суперкарів в історії. -
Подія 01 червня 2026 20:00До Житомира вже везуть швейцарські тролейбуси