Новий суперник Renault Logan від Citroen з'явиться зовсім скоро

19 жовтня 2021, 15:17
Новий суперник Renault Logan від Citroen з'явиться зовсім скоро

Бюджетник Citroen C-Elysee — компактний седан, який представили в 2012 році. Після десяти років продаж Citroen готує зміну покоління. Повністю новий C-Elysee покажуть у найближчі місяці.

Якою буде довгоочікувана новинка, сказати складно. Очікується, що наступник збереже концепцію класичного седана, оскільки його цільова аудиторія — консервативні покупці, які не люблять відвертих нововведень. Його планують продавати в Туреччині, Тунісі, Іспанії та Китаї, а також низці ринків, що розвиваються.

В основу бюджетного седана Сітроен ляже платформа EMP2, яка використовується в С4. Із останнім новий седан розділить і агрегати. Очікується, що в рух седан будуть приводити 1,2-літровий PureTech і 1,5-літровий BlueHDi. Не виключена також поява і електричної версії.

Виробництво наступника C-Elysee перенесуть на завод у Вільяверді, розташований неподалік Мадрида. Там же збирають і С4. На конвеєр новий седан поставлять у жовтні 2022 року.

slider_image_196385
slider_image_196386
slider_image_196387
Читати наступну статтю
Гортайте до низу щоб побачити більше статтей подвійна стрілка вниз