Skoda розповіла про плани щодо кросовера Enyaq iV

28 січня 2021, 15:02
Skoda розповіла про плани щодо кросовера Enyaq iV

Серійне виробництво електричного кросовера Skoda Enyaq iV стартувало в листопаді 2020 року, а до кінця року компанія поставила близько 600 автомобілів. Інвестиції в організацію виробництва моделі становили 32 млн євро.

За інформацією InsideEV's, у 2021 році на заводі марки в Млада-Болеславі (Чехія) випускатимуть 250-350 електрокросоверів Enyaq iV на добу, що за п'ятиденного робочого тижня становитиме від 5 до 7 тисяч на місяць і 60-84 тисяч на рік. Якщо завод працюватиме без вихідних, місячний обсяг виробництва електричного кросовера Шкода становить 7-10 тисяч од., а річний — 84-120 тисяч.

У Skoda розраховують, що ці зусилля дадуть  змогу Enyaq iV стати одним  із найбільш продаваних електромобілів європейського ринку в 2021 році.

Також завод у Млада-Болеславі випускає Fabia, Scala, Octavia, Octavia iV, Kamiq і Karoq. У 2020 році з конвеєра заводу зійшли близько 480 тисяч автомобілів, зокрема 187 тисяч Octavia. Плюс до цього на заводі виготовили 411 тисяч двигунів, 383 тисячі механічних коробок передач, 76 тисяч тягових акумуляторів і 1,511 млн осей.

Читати наступну статтю
Гортайте до низу щоб побачити більше статтей подвійна стрілка вниз