Від "крешу" у кваліфікації до перемоги у гонці - українець здобув золото у Формулі-4

13 вересня 2020, 18:00
Від "крешу" у кваліфікації до перемоги у гонці - українець здобув золото у Формулі-4

Після здобуття першого подіуму у відкритих колесах, перша перемога незабарилася довго чекати на себе! Цього вікенду на трасі Формули-1 Маньї-Кур, Іван Пеклін фінішував першим у французькому Чемпіонаті Формули-4. Не дивлячись на те, що українець потрапив у аварію у швидкісному повороті Ешторіл під час кваліфікації, у першій гонці він зміг втримати свою позицію та навіть підійнятись на одну вище.

У другій гонці Іван стартував другим і вже через декілька кіл, сміливо випередив лідера і очолив гонку. Але у наступному повороті зіштовхнулися другий і третій пілоти. Тож на трасі з’явився автомобіль безпеки. Коли болід прибрали з траси - гонку відновили. Пеклін одразу після рестарту зробив комфортний відрив від суперників і після серії швидких кіл першим побачив картатий прапор!

Читати наступну статтю
Гортайте до низу щоб побачити більше статтей подвійна стрілка вниз