Рятуючись втечею, окупанти кинули зенітну установку та боєприпаси

11 березня 2022, 18:00
Рятуючись втечею, окупанти кинули зенітну установку та боєприпаси

Українські військові чинять гідний опір російським окупантам. Більшість рашистів деморалізовані та рятуються втечею, за будь-якої зручної нагоди. Саме так і сталося на Луганщині.

Група окупантів чкурнула від ЗСУ та прикордонників, кинувши зенітну установку та завантажений боєприпасами ГАЗ-66. Наші захисники готові повернути їм гранати та набої, але навряд чи спосіб сподобається оркам.

«Гранати та патрони спробуємо повернути, але не тим способом, який сподобається окупантам. Слава Україні! Смерть ворогам», – йдеться у повідомленні.

slider_image_193871
slider_image_193872

Читати наступну статтю
Гортайте до низу щоб побачити більше статтей подвійна стрілка вниз