Українські військові чинять гідний опір російським окупантам. Більшість рашистів деморалізовані та рятуються втечею, за будь-якої зручної нагоди. Саме так і сталося на Луганщині.
Група окупантів чкурнула від ЗСУ та прикордонників, кинувши зенітну установку та завантажений боєприпасами ГАЗ-66. Наші захисники готові повернути їм гранати та набої, але навряд чи спосіб сподобається оркам.

«Гранати та патрони спробуємо повернути, але не тим способом, який сподобається окупантам. Слава Україні! Смерть ворогам», – йдеться у повідомленні.
Статті по темі
-
Подія 11 червня 2026 20:03Як в Україні прописався унікальний лімузин-довгожитель -
Ретро 04 червня 2026 20:22Першому автомобілю Генрі Форда виповнилося 130 років -
Подія 24 травня 2026 20:20Як презентували автомобіль ЗАЗ із кузовом нового типу