Компанія FPT отримала сертифікат TÜV SÜD як виробник високовольтних батарей

21 липня 2026, 14:00
 Компанія FPT отримала сертифікат TÜV SÜD як виробник високовольтних батарей

Компанія FPT, що входить до групи Iveco та спеціалізується на проектуванні, виробництві та продажу силових агрегатів з низьким впливом на навколишнє середовище, отримала сертифікат відповідності Європейському регламенту (ЄС) 2023/1542 (Регламент про батареї) як виробник високовольтних батарей. У Європі лише три виробника високовольтних батарей, включаючи FPT, можуть похвалитися цим сертифікатом.

Предметом аудиту, нещодавно проведеного на вуглецево-нейтральному заводі FPT у Турині (Італія), став повний процес проектування, розробки та виробництва високовольтної батареї FPT eBS 37 EVO для легких комерційних автомобілів, мікроавтобусів та прогулянкових суден.
Після повного набрання чинності регламентом ЄС 2023/1542 цей аудит стане обов'язковим для всіх європейських виробників акумуляторів, проте компанія FPT виконує його з 2024 року.Uploaded image

В акумуляторному блоці eBS 37 EVO ємністю 37 кВт·год використовуються елементи та модулі з унікальною літій-іонною технологією NMC, що забезпечує вражаючу щільність енергії та глибину розряду (95%), а також переваги щодо зниження ваги батареї.

Завдяки системі управління батареями eBM 5, повністю розробленою та виробленою компанією FPT, акумулятор eBS 37 EVO забезпечує збільшений термін служби відповідно до вимог місії, а спеціальна внутрішня конструкція дозволяє батареї відповідати найвищим стандартам безпеки ECE R100.4 та ECE R10.

Акумуляторна батарея eBS 37 EVO, як і інші акумуляторні блоки виробництва FPT має сертифікат відповідності вимогам для отримання паспорта батареї.

Читати наступну статтю
Гортайте до низу щоб побачити більше статтей подвійна стрілка вниз