Вибір підходящої моторної оливи для азійських автомобілів — важливе питання, оскільки ці двигуни мають специфічні конструктивні особливості. Серія Castrol MAGNATEC створена спеціально для відповідності вимогам таких двигунів, забезпечуючи надійний захист та подовжений термін служби.
Особливості конструкції двигунів
Для скорочення шкідливих викидів та підвищення економії палива японські та корейські виробники модифікували поршневі кільця, змінили їх позицію та зменшили зазори. Це привело до підвищення температурних навантажень та зростання ризику забруднення поршневих кілець.
Особливості моторної оливи Castrol MAGNATEC AP 5W-30
Сучасні двигуни японських, китайських і корейських виробників використовують передові технології, такі як безпосереднє впорскування палива (GDI, D4), системи плавної зміни фаз газорозподілу (VVT) і дизельні системи Common Rail із високим ступенем тиску. Ці технології вимагають застосування спеціалізованих моторних олив. Castrol стала однією з перших компаній, яка почала випускати моторне масло, спеціально розроблених для автомобілів азійських марок. Олива Castrol MAGNATEC AP створена з урахуванням унікальних вимог цих ринків: вона забезпечує стабільну роботу навіть під час використання низькоякісного палива, економію пального, що відповідає стандартам ILSAC, і оптимальні експлуатаційні характеристики - знижену в'язкість за високих температур та меншу зольність.
Олива Castrol MAGNATEC AP виготовляються на основі сучасної синтетичної технології, що забезпечує відмінну стійкість до окислення, ефективну миючу здатність та низький рівень випаровуваності. Завдяки цим властивостям водіям не доводиться доливати оливу в двигун протягом усього міжсервісного інтервалу.
Механіки обирають Castrol MAGNATEC, щоб захистити двигуни від зносу під час прогрівання та при повторному запуску*. Castrol MAGNATEC, наче магніт, зчіплюється зі схильними до пошкоджень металевими поверхнями двигуна під час прогрівання. Унікальна запатентована молекула технології DUALOCK утворює щільний зв'язок з іншими молекулами MAGNATEC, формуючи таким чином міцний щит, здатний забезпечити на 50% кращий захист від зносу при прогріванні та повторному запуску двигуна.
Додаткові переваги Castrol MAGNATEC AP
- Відповідність найновішим стандартам ILSAC GF-6 та API SP
- Захист від природного зносу та забруднення вуглецевими виділеннями
- Сумісність із сучасними системами очищення вихлопу (GPF, DPF)
Оливи цих класів розроблені з урахуванням сучасних вимог двигунів та включають:
- Покращену окислювальну стабільність. Олива зберігає свої властивості довше, запобігаючи утворенню нагару та шламу.
- Сумісність із системами очищення вихлопних газів. Це особливо важливо для машин із бензиновими сажовими фільтрами (GPF).
- Стійкість до змішування з біопаливом. API SP враховує особливості роботи двигунів з E85 (сумішшю бензину та етанолу).
За посиланням усі точки продажів, де можна придбати оригінальні продукти Castrol.
* Згідно з результатами порівняння з граничними значеннями зносу API SN у тесті Sequence IVA та граничними значеннями зносу ACEA у тесті OM646LA.
-
Ретро 12 апреля 2026 17:00Как автобусами ЛАЗ начали перевозить космонавтов12 апреля 1961 года специально переоборудованный автобус ЛАЗ-695Б был использован для доставки космонавта Юрия Гагарина к месту исторического старта первого обитаемого космического корабля «Восток-1». Этот автобус для космонавтов внешне почти не отличался от базовой серийной машины ЛАЗ-695Б. Но кузов его получил дополнительное антикоррозионное покрытие очень высокого качества. А вот салон, конечно же, был совершенно другим. Особое внимание уделили его герметизации, дабы защитить от попадания пыли – злейшего врага космонавтов. В самом центре салона были установлены два оригинальных кресла – для космонавта и его дублера, тоже разработанные во Львове. Поскольку космонавты перевозились в громоздких скафандрах, кресла получились немаленькими. Для регулировки микроклимата внутри скафандра применялась специальная аппаратура. В оборудование салона входили кино- и радиоустановка, телефон и средства спецсвязи. Естественно, салон был снабжен кондиционером. В автобусе имелось 10 мест для сопровождающих – врачей, технических специалистов и даже киношников, а в корме машины находился туалет. Автобус работал на космодроме «Байконур» вплоть до 1967 года, и за это время доставил к месту старта 12 космонавтов, не считая дублеров. Ныне он хранится в мемориальном музее на родине первого космонавта – в городе Гагарин, Смоленской обл. В 1967 году для перевозки космонавтов стали использовать другой автобус. По внутреннему оборудованию он почти не отличался от предшественника, но база у него была другая – ЛАЗ-695Е. А автобус нового поколения для космонавтов появился в 1974 году. Машина была разработана во Львове, в ГСКБ – головном конструкторском бюро по автобусам. Базой послужила новейшая, туристическая модель ЛАЗ-699Н «Україна», тогда еще опытная.ЛАЗ-699Н в "космическом" исполнении -
Ретро 11 апреля 2026 21:21Первым легковым автомобилям Toyota исполнилось 90 лет -
Событие 11 апреля 2026 18:01Расшифровка значков на приборной панели