Автомобілі в Україні можуть суттєво подешевшати вже з 1 січня

У Верховну Раду внесено Законопроект 5401, який передбачає скасування ПДВ вже з 1 січня 2017 року - в результаті багато товарів, зокрема і автомобілі подешевшають на 20%.

13

Автомобили в Украине могут существенно подешеветь уже с 1 января

Законопроект 5401 «Про скасування в Україні податку на додану вартість» було зареєстровано у Верховній Раді 16 листопада 2016 року, а 21-22 листопада направлено на розгляд до профільних комітетів. Скасування ПДВ зможе побороти корупцію і зробить чимало товарів, зокрема  автомобілі, дешевшими для споживача на 20%.

Ініціатори законопроекту в пояснювальній записці наводять шокуючі факти. Надходження до бюджету від ПДВ весь час зменшуються, порівняно із сумами компенсації. Цей податок стимулює корупцію контролюючих органів. Розміри так званих «відкатів» у період з 2010 до 2015 р. досягали 60% від суми повернення ПДВ. В результаті близько 70% економіки країни перебуває в тіні саме через недосконалість податкової системи.

Наприклад, такі країни як США, Угорщина, Фінляндія, Чехія мають нульову ставку ПДВ. У Швейцарії вона становить лише 2,6–8%, в Японії, Сінгапурі, Тайвані, Малайзії – від 3 до 6%.

Законопроект 5401 пропонує скасувати з 1 січня 2017 року податок на додану вартість в Україні, як дискримінаційний та корупційний. У результаті споживчий ринок, зокрема ринок автомобілів отримає потужний поштовх до розвитку.

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте. • Виталий

  Ага, щас! Токо штаны подтянут!

 • Marco

  Было бы очень хорошо, но похоже на сказку.

 • Остап Бульба

  Хватит курить дурь,а то все поверят в ваши сказки,нарпедиковские апёздолы

 • Сергей Жук

  Такой оборот бабла в государсттве от НДС, а они так возьмут и отменят, сами у себя хотят кусок оторвать?

 • NikS

  Никто ничего не отменит.
  Поступления от НДС с импортных товаров сейчас занимают больше 30% в доходной части бюджета. Чем они собираются компенсировать такие потери?

  • Max Mihaylov

   думаю обязательной страховкой(и повышением стоимости оформления страховки) к примеру

  • Андрей

   Поддержите 5.10 и небудет ни НДС, ни акцизов, ни других поборов!!! Наконец то хоть один адекватний депутат попался, и что то питается сделать для людей!

 • Василий

  Бу-га-га, вспомните: НДС уже отменяли – цены авто не поменялись ни на копейку, но потом НДС вернули – и цены вмиг подскочили на 20%.
  короче “покращення” всё еще актуальная тема)

 • Каратель

  НДС – это коррупционная пирамида, с которой кормятся чиновники. Никто его не отменит, пока не придут немецкие каратели. Хочешь инвестировать в страну-плати НДС, а они потом тебе его в налоХовый кредит растянут. Вывозишь продукцию, плати откат и получай возмещение. Нет отката-нет возмещения. Это узаконеное обдиралово

 • Эдуард Ву

  Пилить ветку на которой сидишь, это не разумно. Поэтому и в такую новость тоже мало верится… Короче говоря, “казав слипый, побачим”…

 • Донг Жуанг

  Якщо ПДВ скасують, то його замінять якимось іншим податком, наприклад, податком з обігу. Бюджет наповнювати чимось же треба

 • Денис Оболонь

  Обыкновенный вброс

 • Alexander Dubodel

  Квартира в Україні коштує в гривнях, як космічний корабель, авто, звичайно, дещо дешевше. Тому треба скидати ціну на 80%, а це не реально. Крім того нацбанк зробить так, що долар буде коштувати спочатку по 40 гривень, а потім і по 80. І автомобілі в гривнях стануть коштувати кілька мільйонів. А бензин буде коштувати від 100 гривень за 1 літр. І всі просто почнуть ходити пішки.