<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

Китайська корпорація CRBC добудує Велику Окружну дорогу в Києві

Autocentre null
Autocentre
Dec 23 01:03 PM

Мер Києва Віталій Кличко підписав меморандум про співпрацю з віце-президентом CRBC Ду Феєм. Документ передбачає партнерство одразу в кількох проектах з будівництва та реконструкції транспортної інфраструктури.

Китайская корпорация CRBC достроит Большую Окружную дорогу в КиевеУже відомо, що в 2017 році CRBC виконає техніко-економічне обґрунтування одразу кількох важливих проектів. Серед них – завершення будівництва Великої Окружної дороги, реконструкція розв’язки на проспекті Перемоги в районі м. Шулявська, а також ремонт доріг на ділянці дороги Нивки – Відрадний – Совки – Теличка – Дарницький мостовий перехід.

Усі підготовчі роботи китайська корпорація проведе своїм коштом із залученням провідних експертів галузі. Крім того, CRBC готова до участі в тендерах з будівництва та реконструкції транспортної інфраструктури.

Наразі китайська компанія вже реалізує проекти в Польщі, Сербії, Чехії  та Чорногорії загальною вартістю 3 млрд доларів. Ду Фей запевнив, що CRBC завжди виконує всі свої зобов’язання.

Завантаження...