Безкоштовне таксі з’явилося в Києві

У Київ прийшла перша партія з 10 автомобілів Citroen, які працюватимуть у соціальній службі і безкоштовно обслуговуватимуть певну категорію громадян.

1

Департамент соціальної політики презентував у Києві першу партію автомобілів, які безкоштовно розвозитимуть людей з обмеженими можливостями. Це десять мікроавтобусів Сitroen Jumper, які вийдуть на роботу найближчими днями.

Загалом у столиці буде двадцять таких автомобілів. Кожна з машин спеціально обладнана для одночасного перевезення одразу трьох людей у візках. Для цього є спеціальне обладнання: автоматичний підйомник, кріпильні ремені та петлі в підлозі.

Крім того, передбачено чотири місця для супроводження. Не забуто і про відповідний рівень комфорту. Пасажири можуть у дорозі подивитися LCD-телевізор або послухати музику. Взимку будуть дуже доречними опалювач салону, а влітку – кондиціонер. На презентації нових машин був присутній мер Києва Віталій Кличко та директор Департаменту соціальної політики Юрій Крикунов.

Оформити замовлення на таксі для перевезення людей з обмеженими можливостями на візках можна за телефоном 044-450-83-47.

Подписывайтесь на наши ленты в Facebook, Viber, Telegram и Messenger: все самые важные автомобильные события в одном месте.

  • Дмитрий Науменко

    Не могли придумать более желтого заголовка?)