<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

В Україні з'явився дуобус – гібридний тролейбус (відео)

Autocentre null
Autocentre
Dec 12 05:40 PM
VITOVT MAX DUO

VITOVT MAX DUO

Загалом для Рівного міська влада придбали два дуобуси VITOVT MAX DUO. Машина являє собою суміш тролейбуса та автобуса. Вона може рухатися як на електротязі – від контактної мережі, за допомогою штанг на даху, і автономно – на дизельному двигуні. Таким чином, дуобус можна використовувати там, де тролейбусна лінія відсутня. Кожна з машин обійшлася в 7,5 млн грн, але вона коштує цих грошей.

APTS Phileas

APTS Phileas

Зовні білоруський дуобус нагадує гібридний автобус першого покоління Phileas – від голландської компанії APTS (Advanced Public Transport System), яка входить до об’єднання VDL Bus&Coach. Достатньо поглянути на обтічну носову частину, а також напівкруглі арки коліс.

VITOVT MAX DUO

VITOVT MAX DUO

Просторий салон обладнаний відеокамерами спостереження і розетками для заряджання телефонів. Також є відкидні пандуси для заїзду візків. Більше того, низькопідлоговий кузов може нахилятися на зупинках у бік тротуару (т.зв. система kneeling), що полегшує посадку-висадку.

VITOVT MAX DUO

VITOVT MAX DUO

Нагадаємо, що підприємство «Белкоммунмаш» вперше представило дуобус моделі 43303А VITOVT MAX DUO у 2013 році – на виставці громадського транспорту UITP в Женеві. Двосекційна машина розрахована на перевезення 136 осіб (місць для сидіння – 38). Вона обладнана електронною системою керування на IGBT модулі.

У рух дуобус може прзводити як електродвигун змінного струму чеської фірми Skoda потужністю 210 кВт, так і дизель-генераторна установка фірми KIRSCH, в основі якої розміщений 150-сильний двигун IVECO.

VITOVT MAX DUO при габаритніої довжини 18,75 м має хорошу маневреність: радіус розвороту становить 12,5 м. Споряджена маса – 19 т. Максимальна швидкість — 60 км/год.

Завантаження...