<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3014280868613677&ev=PageView&noscript=1"/>

UAZ Profi кольору хакі: новий УАЗ військові можуть не зрозуміти

Autocentre null
Autocentre
May 22, 2017 09:48 PM

Ульяновський автозавод відкладає запуск УАЗ Cargo збільшеної до 1,5 т вантажопідйомності (нова модель називається UAZ Profi). Через проблеми, що виникли на випробуваннях, старт виробництва перенесено з квітня на травень-червень.


А тим часом всюдисущі папараці засікли нову версію машини. Це автомобіль кольору хакі для військових потреб. Машина має збільшену до 5,95 м довжину і бортову платформу завдовжки 3,07 м. До речі, один із мінусів великовантажного УАЗ так і залишився – це далеко сховане під днищем запасне колесо, яке діставати буде незручно, особливо в негоду.

UAZ Profi

Військовий UAZ Profi має той мінус, що і громадянська версія – глибоко сховану під кузов запаску.

Основним двигуном для військового УАЗ, як і для його цивільної версії, буде бензиновий агрегат ЗМЗ-409 (2,7 л) потужністю 135 к.с. Коробка передач – 5-ступінчаста, Dymos.

До кінця року УАЗ хоче зібрати 3,5 тисячі UAZ Profi, скільки з них армійських, поки що невідомо. Доопрацювання машини продовжується. І чи сподобається вона військовим?

Завантаження...