Автоцентр Каталог авто Ford

Ford Ford

Форд

"Бристоль- Авто" Перейти на сайт

Дніпропетровськ, вул. Аеропортівська, 15 Тел: 056 7320001 Время работы: Салон: Пн-Пт: з 09:00 до 19:00, Сб-Нд: з 10:00 до 18:00. Сервіс: Пн-Пт: з 9:00 до 18:00, Сб: з 08:00 до 176:00, Нд: вихідний

НИКО Форвард Мегаполис Перейти на сайт

Киев, Бориспольское шоссе, 13-й км Тел: 044 3921111 Время работы: Відділ продажів: Пн-Пт: 9:00 — 20:00 , Сб: 9:00 - 19:00 , Нд: 9:00 - 18:00. Відділ сервісу та запчастин: Пн-Сб: 9:00 — 18:00, Нд: вихідний \r\n

ТерКо Авто Моторс Ford Перейти на сайт

Тернопіль, вул.Об’їзна 23 Тел: 0352 470011, 0352 470017 Время работы: Пн-Пт: з 8:30 до 18:00, Сб: з 10:00 до 16:00, Нд: вихідний\r\n

Новини Ford

ford

Інвестування в автомобілі набирає популярності

Епоха акцій скінчилась*. Сьогодні найдосвідченіші вкладники обирають альтернативні шляхи. Так зване інвестування «по інтересам», наприклад, у марочні вина, витвори мистецтва та вінтажні годинники — це саме те, до чого потрібно прагнути, якщо ви хочете швидко повернути свою готівку з часом.

Ford готовит электрокроссовер и беспилотный автомобиль

Запас хода электрического кроссовера Форд превысит 480 км, а цена будет невысокой.
Ford Fiesta

Стартувало виробництво нового Ford Fiesta

У німецькому Кельні розпочалося виробництво цілком нового Ford Fiesta, моделі-бестселера у Європі. *
Ford GT

Як компанія Ford створила суперкар GT для випробування технологій майбутнього

Переможець перегонів, новий суперкар Ford GT став платформою для тестування нових технологій і досконалих легких матеріалів, що в майбутньому будуть використовуватись для легкових авто, вантажівок, позашляховиків та електромобілів Ford.
Ford

Гучний спів улюблених мелодій за кермом корисний для психіки

Сольний спів поліпшує настрій, змінюючи одноманітні щоденні поїздки. Музика сприяє вивільненню гормонів, які викликають відчуття щастя, стабілізують дихання та зменшують стрес.
Ford Fiesta

Ford Fiesta став найпопулярнішим автомобілем у Європі у березні

Згідно з проведеним компанією Ford аналізом галузевих даних, у березні 2017 р. Ford Fiesta став найпопулярнішим автомобілем у Європі.
Ford Mustang

Ford Mustang поступив на службу поліції

Днями поліція Риверсайда, штат Каліфорнія, отримала в своє розпорядження потужний і швидкий Saleen S302, створений на базі Ford Mustang.

Інформаційно-розважальна система SYNC 3 від компанії Ford

SYNC 3 вже сьогодні дозволяє використовувати керування голосом, технології Apple CarPlay і Android Auto, а у майбутньому також під’єднає американських водіїв до віртуального помічника Alexa компанії Amazon.
Ford

Засновник мережі Facebook Марк Цукерберг відвідав компанію Ford

Засновник мережі Facebook Марк Цукерберґ відвідав Ford Motor Company в рамках «Року подорожей» — особисто поставленої цілі, яка передбачає мандрівки та спілкування з людьми про їхнє життя, роботу та плани на майбутнє.Засновник мережі Facebook Марк Цукерберґ відвідав Ford Motor Company в рамках «Року подорожей» — особисто поставленої цілі, яка передбачає мандрівки та спілкування з людьми про їхнє життя, роботу та плани на майбутнє.
ford

Ford Mustang став світовим бестселером серед спортивних автомобілів

За даними IHS Markit про реєстрацію транспортних засобів у 2016 р. Ford Mustang став найбільш продаваним спортивним автомобілем у світі. Зокрема у Європі було замовлено більше 15 000 авто.

Опис Ford

Ford Motor Company – один из крупнейших мировых автопроизводителей, базирующийся в Диборне, штат Мичиган, США. Даже за пределами круга автолюбителей эта компания хорошо известна, как образец американской предприимчивости, ведь ее основатель совершил настоящий промышленный переворот, впервые в истории применив метод конвейерной сборки автомобилей. Это не только принесло ему сверхприбыли, но и позволило радикально уменьшить цену на автомобили, сделав их массово доступными. Основанию компании предшествовала череда более или менее удачных экспериментов, во время которых Форд на досуге собрал двигатель внутреннего сгорания и квадроцикл, сконструировал и проткстировал гоночную машину, создал фирму, которая быстро обанкротилась, и опробовал почти два десятка моделей с разным количеством цилиндров и разными приводами, пока с изобретенного им конвейера не сошел вариант T, на долгие десятилетия ставший самой продаваемой машиной мира. Уже производство этой модели вскоре достигло двух миллионов единиц в год, чего хватило бы, чтобы стать мировым лидером, но компания продолжала развиваться. В частности, в 20-х годах она активно сотрудничала с Советским правительством, оказав помощь в строительстве Нижегородского автозавода (будущего Горьковского), первая продукция которого создавалась на базе автомобилей Ford. В 30-х компания открыла подразделение в Германии, занимающееся производством военной техники, а с вступлением США в войну начала выпускать грузовики и джипы для американской армии. Позже компания занималась расширением модельного ряда, в том числе через приобретение других марок, однако в последние годы наблюдается обратная тенденция: в 2007 году была продана Aston Martin, в 2008 - Jaguar и Land Rover, в 2010 - Volvo Cars. Тем не менее, в 2010 году компания оставалась пятым самым большим в мире автопроизводителем.

- - р е к л а м а - -