• Спецпроекти:
  • SKI SAFARI з Peugeot Traveller
  • Безпека крок за кроком
  • Женевський автосалон
  • Анкета
укравто

У мережі Корпорації УкрАВТО шиномонтаж від 150 грн.

Починаючи з 15 березня і до 14 травня в мережі сервісних станцій технічного обслуговування Української Автомобільної Корпорації діє сервісна акція «Весняний сервіс від УкрАВТО». Пропозиція дозволяє всім бажаючим значно заощадити, отримавши при цьому всі необхідні послуги по підготовці автомобіля до весни.
«Весенний драйв» в АИС

«Весенний драйв» в АИС – специальные цены на сервисное обслуживание

Национальная сервисная сеть СТО Группы компаний «АИС» предлагает автолюбителям всех без исключения автомобильных брендов подготовить автомобиль к весенне-летнему сезону.
Сервисный центр АМАКО

Загоняйте автомобиль IVECO в сервисный центр АМАКО в Запорожье или Львове со скидкой 25%

Компания АМАКО объявляет запуск новой программы на сервисное обслуживание и ремонт коммерческих автомобилей IVECO в авторизованных сервисных центрах АМАКО в Запорожье и Львове.
Тойота Центр Киев «ВиДи Автострада» празднует 10 лет

Тойота Центр Киев «ВиДи Автострада» празднует 10 лет – и раздает подарки

К 10-летнему юбилею автосалона Тойота Центр Киев «ВиДи Автострада» для постоянных и новых клиентов были подготовлены приятные сюрпризы.
ВиДи АвтоСити

Стоит ли покупать машину после тест-драйва?

Автомобиль после тест-драйва – выгодное ли предложение? ВиДи Автомаркет поможет разобраться в этом вопросе.
Opel Insignia

Opel Insignia – бизнес класс с выгодой до 80 000 грн.

Группа компаний АИС предлагает возможность приобрести Opel Insignia sedan или Opel Insignia Sports Tourer с выгодой до 80 000 грн.* Предложение действует в Opel АИС Киев и Одесса только в марте на ограниченную партию автомобилей.
kia

Автомобілі Kia доступні для придбання у кредит за ставкою, що прямує до нуля

Офіційний дистриб’ютор бренду Kia в Україні, компанія «ФАЛЬКОН-АВТО», повідомляє про те, що в період з 01.03.2017 по 31.05.2017 популярні моделі Kia можна буде придбати у кредит за ставкою від 0,001% річних*. Особливо привабливі умови пропонуються покупцям моделей Kia Niro та Sorento.
Subaru Outback

Новий Subaru Outback 2017 року за унікальною ціною в новому кольорі лімітованої версії

2017 рік для корпорації Fuji Heavy Industries має велике значення – цього року корпорація святкує сто років з дня заснування. Спільно з офіційним імпортером автомобілів Subaru «Субару Україна» FHI до свого ювілею готує ряд цікавих заходів та унікальних пропозицій для шанувальників бренду Subaru.
Honda Safe

Honda CR-V дарит безопасность

В период с 14 февраля по 31 марта 2017 при покупке автомобиля CR-V в официальной дилерской сети Honda вы получите в подарок* пакет «Безопасность», включающий механический замок на коробку передач и видеорегистратор.
renault

Стартувала програма лояльності постгарантійного парку “Вік має значення” від Renault

Компанія Renault в Україні оголошує про запуск програми лояльності постгарантійного парку "Вік має значення", завдяки якій автомобілі віком від 5 років зможуть обслуговуватися в офіційній сервісній мережі Renault з вигодою від 20% на запасні частини і роботи з їх заміни.
- - р е к л а м а - -