ГАЗ

Купить ГАЗ в с VAB Лизинг можно с выгодой до 6% под 0% годовых

Группа компаний АИС – официальный дистрибьютор автомобилей ГАЗ в Украине запускает совместную с VAB Лизинг*** акционную программу ГАЗ Финанс, в рамках которой приобрести коммерческие или грузовые автомобили ГАЗ в лизинг можно с выгодой до 6% за счет уменьшения размера ежемесячных платежей**.
Кредобанк

«Кредобанк» збільшує обсяги автокредитування та знижує вартість кредитів на автомобілі

«Кредобанк» нарощує обсяги автокредитування. Протягом першого кварталу 2017 року банк видав кредитів на придбання автомобілів на загальну суму майже 300 млн. гривень, що на 66% більше, ніж за аналогічний період минулого року. За цей же період ставки за автокредитами було знижено в середньому на 1-1,5 відсоткових пункти, що зробило кредитні пропозиції доступнішими для українців.
Fiat Tipo

Акція від «Італавто»: колір – у подарунок

В автосалоні «Італавто» будь-який покупець Fiat Tipo 1,4 Mid Eu може без доплати вибрати будь-який з наявних кольорів автомобіля.
АИС

Выгодное предложение по кредитованию в автоцентрах Citroёn Группы компаний АИС

0% на 3 года* – уникальное предложение для моделей C4 Cactus и C-Elysee, которое действует с 1 апреля 2017 года до 31 мая 2017 года. Специальное предложение по программе Citroёn Financial Services** доступно для моделей C4 Cactus и C-Elysee 2017 г.в. в автоцентрах Citroёn Группы компаний АИС.
ford

Ford Performance у ВіДі-Край Моторз

Офіційний дилер Ford «ВіДі-Край Моторз» запрошує відчути перевагу та море драйву і позитиву.
Jeep Renegade

Стартовала кредитная программа для автомобилей Jeep Renegade

Официальный импортер автомобилей Jeep – компания Гранд Автомотив, с радостью объявляет про новые привлекательные условия на покупку складских моделей Jeep Renegade.
Автоцентр

Зробимо сайт «Автоцентру» ще кращим разом!

Редакція найбільшого автомобільного інтернет-порталу Autocentre.ua пропонує Вам пройти анкетування, щоб почути ваші ідеї та пропозиції щодо подальшого розвитку сайту.
Maserati

Бренд Maserati увеличил срок гарантии на реализуемые автомобили в Украине

Официальный дистрибьютор автомобилей Maserati в Украине, компания Гранд Автомотив, с радостью сообщает про новые стандарты гарантийной политики бренда в Украине.
bosch

Спеціальна пропозиція на діагностичні сканери KTS від Bosch

Придбайте діагностичний сканер Bosch KTS та отримайте програмне забезпечення ESI[tronic] 2.0 у подарунок.
Vodafone

Фінансові результати Vodafone за 4 квартал 2016 року

Vodafone Україна збільшив доходи та кількість клієнтів у 2016 році.
- - р е к л а м а - -